top of page
Больница

Головна   >   Пацієнтам  >   Відгуки

Відгуки

28.03.2024

Чекурова Тетяна Василівна

18 березня 2024 року ми звернулися до лікарні №4 (після лікування в лікарні №6 (без результатно)) у дуже важкому стані. Я звернулася до Орлової Л.І., яка провела дуже якісне медичне обстеження, а далі провела УЗД з командою узистів на чолі з Андрющенко С.В., де була виявлена обширна гнійна пухлина. Тому було прийнято рішення запросити гнійного хірурга Пундік Геннадія Миколайовича, який прийняв рішення терміново мене оперувати, після чого мій стан значно поліпшився. Також була застосована дуже дієва і грамотно підібрана терапія. 
Тому хочу висловити щиру подяку кожному лікарю, який приймав участь у моєму лікуванні і скорішому одужанні!!! 
Ще раз дякую лікарям: Пундік Г.М., Орловій Л.І., Степанову А.В. та Андрющенко С.В. (і всій команді узистів). 

29.03.2024

Олена Сидоренко (інтерн)

Хочу висловити слова щирої вдячності керівництву МКЛ №4 за можливість проходити інтернатуру в цей непростий час, і мати відчуття власної гідності, як молодого лікаря-інтерна.
Особлива вдячність завідуючій терапевтичного відділення Лакші Наталі Василівні та завідуючому інтервенційної кардіології Дибі Ігорю Миколайовичу за готовність завжди допомогти, дати знання, передати свій досвід без жодних сумнівів.
Вдячна за можливість стати кращим лікарем, за можливість бачити все, працювати з різними медичними фахівцями.
Вдячність за те, що двері керівництва Бут Наталі Олександрівни та Куслій Інни Григорівні завжди відкриті для кожного, особливо для молодого спеціаліста, коли ти можеш звернутися за будь якою допомогою і ти завжди впевнений що тобі допоможуть.
Заходячи в двері лікарні 1 вересня 2023 року я мало що знала, а на сьогоднішній день, провівши в стінах лікарні 7 місяців, я виходжу з цих дверей з величезним багажем знань, розумінь і зі словами неймовірної вдячності!!!

28.03.2024

Зінченко С.М.

Висловлюю велику подяку усьому медичному колективу КНП «МКЛ №4» ДМР, генеральному директору Н.О. Бут, за чітку організацію, тепле та уважне ставлення до лікування поранених військовослужбовців.
Окремо хочу виразити слова вдячності за самовіддану працю, людяність та професіоналізм медичному персоналу відділення судинної хірургії, яке очолює справжній фахівець, хірург з великої літери Шкуропат В’ячеслав Миколайович. Щира Вам подяка за Ваші золоті руки, індивідуальний професійний підхід до поранених молодих військовослужбовців у розв’язанні нестандартних ситуацій, доброту і порядність.
Низький уклін медичному персоналу відділення реанімації під керуванням Новікова Сергія Павловича, за їх турботу, доброзичливість та професіоналізм у післяопераційний період. 
БАЖАЮ КОЛЕКТИВУ ЛІКАРНІ ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ І РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

bottom of page