top of page
Больница

Головна   >   Пацієнтам  >   Відгуки

Відгуки

15.09.2023

Перехрест Лілія Вікторівна

Бажаю висловити свою вдячність працівникам МКЛ №4, а особливо неврологічного відділення – завідуючій Гущі Ірині Сергіївні, лікарю-невропатологу  Сидоренко Дар’ї Володимирівні, лікарю-невропатологу Котюк Всеволоду Васильовичу, лікарю-рефлексотерапевту Юрію Дмитровичу Котлярову та усім медичним сестричкам і санітарочкам за чуйне доброзичливе ставлення до пацієнтів, професійний підхід до лікування, затишну домашню атмосферу. Дякую вам від усього серця!

04.09.2023

Волков А.В.

Я, Волков А.А., знаходячись на лікуванні в торакальному відділенні 24.08.2023 мені була проведена операція по видаленню частки правої легені. Хочу від усієї душі сказати велике ДЯКУЮ!!! чудовому завідуючому торакального відділення Шкарупі Д.Г. та його команді професіоналів, які оперативно підготували мене до складаної онкологічної операції. Дякую за людяність та професіоналізм високого рівня. Дякую за надану медичну допомогу, за можливість життя. 

Ще висловлюю подяку лікарю-онкологу Корчаку Дмитру Володимировичу, анестезіологу Дубовій Валентині Михайлівні та усьому медичному персоналу торакалного відділення. Дякую! Дякую! Дякую!

04.09.2023

Циткало В.П.

Дуже вдячний завідуючій клінічної лабораторії  Карпенко Л.І. та лаборанту Базилевській Г.Є. за уважне відношення до пацієнтів та добросовісне виконання свої обов’язків.

01.09.2023

Моторіна Тетяна Олександрівна

Вдячність колективу відділення щелепно-лицьової хірургії, де я знаходилась на стаціонарному лікуванні. Дякую за професіоналізм, чуйне відношення та чистоту у відділенні.

29.08.2023

Сокур Леонід Васильович та Сокур Валентина Іванівна

У мого чоловіка, Сокура Леоніда , стався інсульт…у разі чого ми потрапили на лікування до неврологічного відділення МКЛ №4, де нам надали професійну допомогу. Хочемо висловити ВЕЛИЧНЗНУ ВДЯЧНІСТЬ медичному персоналу неврологічного відділення та відділенню фізичної та реабілітаційної медицини за високий професіоналізм, уважне та чуйне відношення. 
Особливу вдячність хочемо висловити лікарю-неврологу неврологічного відділення Сидоренко Дар’ї Володимирівні за вірно поставлений діагноз та призначення ефективного лікування; лікарю-рефлексотерапевту Котлярову Юрію Дмитровичу за уважне та чуйне відношення. Медичним працівникам відділення фізичної та реабілітаційної медицини, Владі та Олександру, за професіоналізм та уважне відношення. А також генеральному директору лікарні, Наталії Олександрівні, яка очолює такий гарний колектив МКЛ №4!

31.07.2023

Сірко Алла Іванівна

 Я, Сірко Алла Іванівна, постійна пацієнтка 4 лікарні м.Дніпра, хотіла б щиро подякувати всьому мед.колективу за чуйне ставлення , підтримку в лікуванні  (виділення мені безкоштовних ліків), приємного , фахового спілкування  з лікарями, бо я вже давно постійний клієнт неврологічного відділення, де мене постійно ставлять на ноги , продовжують моє життя (низький вам уклін). Хоча зараз війна, але в лікарні роблять ремонти, палати чисті, з новими ліжками, з  новими обладнаннями по відділеннях, бо я хожу на консультації все це бачу, і відчуваю увагу і допомогу від лікарів. Ще б хотіла сказати окремо за харчування, яке дійсно прекрасне, смачне і вдосталь, не скрізь так харчують як в 4 лікарні, це великий респект керівництву.   Дякую, що ви є, що не відказуєте, а завжди йдете на зустріч нам, хворим вашим пацієнтам. В цей сумний час, це дуже дорогого коштує🥹🙏 .

25.07.2023

Ловакова О.М

    Так довелося у моєму житті, що моєї допомоги потребували знайомі та рідні, які перебували на лікуванні у міській лікарні №4. Неодноразово мені доводилося відвідувати дану лікарню. Все чим я їм могла допомогти, це здати кров, якої вони потребували. У лікарні є відділення трансфузіології, яке я відвідувала як донор багато разів на протязі декількох років. 

    Хочу відмітити те, що за останні роки умови як відділення трансфузіології так і лікарні в цілому помітно покращилися. Відвідуючи свої знайомих та родичів у відділеннях не можливо не помітити покращення стану палат, меблів, коридорів, санвузлів. Дивлячись на все це покращення, розумієш, що в даній лікарні в першу чергу піклуються про хворих, не дивлячись на тяжкі часи нашого сьогодення. Щодо забезпечення лікарськими засобами теж хочу відмітити покращення, майже всім необхідним лікарня забезпечує безкоштовно. Ві лабораторні дослідження та маніпуляції теж отримували безоплатно та швидко. Колектив лікарні доброзичливий до пацієнта та професіональний в наданні медичної допомоги.

    Якщо трапилася біда, я рекомендую 4 міську лікарню Дніпра.

Дякую всьому персоналу лікарні на чолі з генеральним директором Бут Н.О.!

20.06.2023

Каліновський О.М.

Велика подяка усьому колективу неврологічного відділення. Дозвольте Вам подякувати за чутливе відношення, за професіоналізм та якісну допомогу у лікуванні. Дякую за особливе відношення, за чуйність і великий талант

19.06.2023

Варварська О.С.

Дуже хочу виразити подяку зав. відділенням гемодіалізу Марченко Дмитру Миколайовичу за його труд, за його працю, за те, що він завжди проявить увагу пацієнту, незважаючи на його зайнятість. І ще у нього такий порядок у відділенні, якого я не зустрічала в жодній лікарні – це Правда. І хочу ще сказати про його колектив – дівчата всі ввічливі і завжди з посмішкою, а це таж немало важливо. Ще раз Дякую Дмитру Миколайовичу за його поради!!!

08.06.2023

Черепков Олександр Миколайович 

Я солдат Черепков Олександр Миколайович хочу подякувати та висловити найщиріші побажання завідуючому відділення Олександру Федоровичу та лікарю Ларисі Георгіївні та всьому колективу та персоналу за їх професійну справу, та надання якісного лікування, та за найкраще відношення, за їх людяність та дбайливість. 
Дуже вдячний.

07.06.2023

Книш Олена Миколаївна

Шановна Наталя Олександрівна! Звертаюся до Вас зі щирими словами вдячності за чудову, самовіддану працю, професійно підібраний персонал Торакального відділення - лікарів та усього персоналу. Особливу вдячність хочемо висловити від усіх пацієнтів Торакального відділення персоналу медсестер та медбратів. Весь медсестринський персонал працює самовіддано, професійно, злагоджено, на дуже високому рівні. Це люди праця яких, також, як і лікарів і в день, і вночі безцінна і дуже важлива!!! Ці люди дарують нам пацієнтам надію та радість життя, лікують не тільки наші життя, а і душі, наші серця.
Ми дуже хочемо, щоб їх праця була також помічена керівником Вашої лікарні та гідно оцінена! Ще раз Велика вдячність та низький уклін від пацієнтів.

30.05.2023

Голова ради ветеранів Верхівецької об’єднаної громади.
Крутолєвіч Володимир Володимирович 

Велика подяка колективу неврологічного відділення 4-й міській лікарні!
Під чуйним керівництвом зав. відділення Гущі Ірини Сергіївни, а також хочу подякувати керівництву лікарні за дбайливе ставлення, та за лікування військових та цивільних.
1. Бут Наталі Олександрівні 
2. Куслій Інні Григорівні 
3. Сидоренко Дарії Володимирівні 
І всьому дружному колективу лікарні. Разом до перемоги. Слава Україні!!!
Нехай біда та незгоди обходять Вас та ваші сім’ї стороною.

25.05.2023

Палагута Ірина дружина солдата та пацієнта торакального відділення Палагути Віталія

Прошу виказати подяку за високий професіоналізм, чуйне та добре відношення до мого чоловіка, який поступив до відділення з вогнепальним пораненням. Велика поляку усьому медичному персоналу та лікарям-хірургам.

23.05.2023

Бевза Л.М.

Хочу висловити свою щиру безмежну вдячність за чуйність та доброзичливість, людяність та турботливість адміністрації КНП «МКЛ №4» ДМР, а саме генеральному директору Бут Н.О. та медичному директору з хірургічної допомоги Баранову І.В. 
Безмежно вдячна турботливому, чуйному, уважному, розумному завідуючому відділенням загальної хірургії, лікарю-хірургу Терещенко С.В. за професіоналізм та надання висококваліфікованої допомоги. Дуже дякую лікуючому лікарю відділення загальної хірургії Бублій Р.В. та сестрі старшій медичній Стариковій В.О. Дякую всій команді відділення, працівникам процедурного кабінету за цілодобовий догляд, турботу, чуйність та уважність. Дякую всім за піклування, чистоту, порядок, охайність та смачну їжу. Всі молодці!

20.05.2023

в-сл. гол. сержант Андрєєв Олег Андрійович

Прошу виказати подяку за дуже сердечні прийом-відношення до пацієнта з боку персоналу та з боку завідуючої відділенням проф. захворювань Глиняній Людмилі Анатоліївні.
Хочу висловити подяку генеральному директору лікарні за таких чудових лікарів.

19.05.2023

в-сл. ст. солдат Носуленко О.В.

Прошу виказати подяку за сердечний прийом, надання медичної допомоги з боку завідуючої відділенням проф. захворювання Глиняній Людмилі Анатоліївні та мед. персоналу.

02.05.2023    

Нам’як В.Ю.

Я солдат Нам’як Віталій хочу подякувати та висловити найщиріші побажання завідуючому Олександру Федоровичу та лікарю Ларисі Георгіївні та всьому колективу і персоналу Токсикологічного відділення за їх людське ставлення, високий професіоналізм, дбайливість, завжди позитивний настрій та індивідуальний підхід до всіх аспектів.

bottom of page