top of page
Больница

Головна   >   Пацієнтам  >   Відгуки

Відгуки

15.12.2023

Смірнов Микола Михайлович

Хочу висловити щиру подяку працівникам хіміотерапевтичного відділення онкологічного профілю. Усі працівники дуже уважні та чуйні. У відділенні та палатах чисто та затишно. Медичні сестри як бджілки, за що я їм дуже вдячний. В їдальню завжди приємно заходити та чути привітання робітниць.

Особлива подяка завідувачці відділенням Мальцевій Любові Олегівні за її чуйність та відповідальність. За її відношення до пацієнтів як до рідних. Це дуже цінується нами, пацієнтами. Після бесід з нею зникає паніка та страх.

Ще хочу подякувати лікарці Ковтуненко Ользі Павлівні за її турботу. Вона може запобігти хоч на хвилинку по декілька разів на день. А коли мені було дуже зле, то вона затрималась навіть на роботі, і разом з медсестрою Кулініч Катериною, слідкували за моїм станом здоров’я та надавали відповідну медичну допомогу.

Велика пошана та вдячність усім медичним працівникам відділення!

13.12.2023

З повагою, ваш колега-пенсіонер Гонсіровський Ю.Г.

Подяка колективу відділення по лікуванню професійних захворювань. Вельмишановна Людмило Анатоліївно, від усієї родини, і особисто від себе, виражаємо щиру подяку за надану висококваліфіковану медичну допомогу нашому захиснику Вітчизни Гонсіровському В.Ю. Також вдячні і лікуючим лікарям Олені Миколаївні, Ірині Анатоліївні та усьому медичному персоналу відділення. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, високого професіоналізму, сімейного благополуччя, терпіння, оптимізму, мирного неба, всього самого найкращого.  

06.12.2023

 Гнатенко Олександр Григорович 

Я, ГНАТЕНКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ, 29 березня 1976 року народження, хочу висловити вдячність співробітникам Міської Клінічної Лікарні №4 Дніпропетровської Міської ради.

23 листопада 2023 року, близько 04:00 ранку, швидка медична допомога привезла мою дружину ГНАТЕНКО РАЇСУ МИКОЛАЇВНУ в дуже важкому стані з діагнозом ішемічний інсульт. До того, ще 22.11.2023 року у вечері я викликав швидку, але лікарі швидкої просто зробили укол і поїхали по своїм справам. Близько 03:00 ранку дружині стало дуже зле. Повезли її у лікарню ім.Мечникова, але звідти відправили до Вашої лікарні…

Хочу висловити безмежну вдячність персоналу приймального відділення, які чергували в ніч на 23.11.2023 року. За оперативність, за небайдужість, за співчуття. На жаль, їх прізвищ та імен не знаю…

Також хочу висловити велику вдячність персоналу реанімаційного відділення. Лікарям, медсестрам, санітарочкам, які цілодобово рятували дорогоцінне для мене життя. Я безмежно їм вдячний, навіть висловити мої почуття, немає слів, наскільки вдячний. Нажаль, я також не знаю не їх прізвищ, ні імен…Тільки знаю коли вони чергували з 23.11.2023 року по 26.11.2023 року.

І нарешті, хочу висловити велику вдячність лікарям неврологічного відділення, які вже займались лікуванням та початковою реабілітацією моєї дружини:

Завідуюча відділенням Гуща Ірина Сергіївна

Лікуючий лікар Сидоренко Дар’я Володимирівна

Лікуючий лікар Деренько Леся Володимирівна

Лікар реабілітолог Котляров Юрій Дмитрович

Лікарям терапевтичного відділення:

Диба Ганна Сергіївна

Пасенко Анастасія Володимирівна

 

В цілому хочу висловити всьому персоналу Вашої лікарні велику вдячність. Хочу побажати всім, без винятків і лікарям, і медсестричкам, і санітарочкам міцного-міцного здоров’я, сил та терпіння у Вашій нелегкий праці. ДЯКУЮ ВАМ!

 

З ВЕЛИКОЮ ПОВАГОЮ ДО ВАС.

05.12.2023

Івець Н.А.

Сердечно дякую медичному колективу відділення неврології (інсультний відділ) МКЛ №4 за надану медичну допомогу. Хочеться особливо відзначити внесок усього медичного персоналу у лікування пацієнтів: Гущу Ірину Сергіївну, лікарів відділення, інтернів, відважних медичних сестер, працівників роздачі харчоблоку.

20.11.2023

Латишева Катерина Григорівна

Звертаюсь до Вас з подякою завідувачці хіміотерапевтичного відділення онкологічного профілю Мальцевій Любові Олегівні. Дякую за лікування!

08.11.2023

Макаренко Владислав Геннадійович 

Шановний медичний персонал неврологічного відділення, а саме медичні сестри, лікарі та санітарочки. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклад справжнього професіоналізму, витримки та відданості надважливій професії лікаря. Добротою, знаннями та досвідом повертаєте людей до повноцінного життя. Прийміть нашу повагу і слова щирої вдячності!

01.11.2023

Дорошок Дмитро Миколайович 
(мол. сержант А3719 63 ОМБР 106 бат. 2 рота)

Від щирого серця дякую усьому медичному персоналу лікарні №4 м.Дніпро. Окрему подяку хочу висловити зав. відділенням по лікуванню професійних захворювань Глиняній Людмилі Анатоліївні та лікуючому лікарю Ровенській Ніні Іванівні. А також усьому колективу відділення за високий професіоналізм та щиру турботу до військових.

16.10.2023

Сабуров О.Г. (солдат)

Велика подяка усім лікарям урологічного та травматологічного відділень МКЛ №4. Окрема подяка медичним сестрам. 
Я військовий, я лікувався у різних лікарнях, але, на жаль, ніде не зустрічав такого першокласного відношення до пацієнта та змістовних консультацій як у вашій лікарні та інфекційній лікарні №21. Місто Дніпро – у вас найкращі лікарі та медичні сестри.

27.09.2023

Дашкевич Ганна Василівна

Я хочу щиро подякувати лікарю Деренько Лесі Володимирівні за чуйне відношення до своїх пацієнтів, за її уважність і за професійний досвід у лікуванні, зокрема мене, яка потрапила у відділення 14.09 з великим болем і підвищеним тиском із нефрологічного відділення, де я була виписана 13.09.
Дякую медичному директору Куслій Інні Григорівні, яка мене уважно вислухала і викликала лікаря Ольгу Олександрівну і веліла їй негайно перевести мене в неврологічне відділення, де я отримала хороше лікування. Побільше би нам таких чуйних лікарів і їх керівників. Щиро вдячна за лікування. Бажаю вам успіхів.

15.09.2023

Перехрест Лілія Вікторівна

Бажаю висловити свою вдячність працівникам МКЛ №4, а особливо неврологічного відділення – завідуючій Гущі Ірині Сергіївні, лікарю-невропатологу  Сидоренко Дар’ї Володимирівні, лікарю-невропатологу Котюк Всеволоду Васильовичу, лікарю-рефлексотерапевту Юрію Дмитровичу Котлярову та усім медичним сестричкам і санітарочкам за чуйне доброзичливе ставлення до пацієнтів, професійний підхід до лікування, затишну домашню атмосферу. Дякую вам від усього серця!

04.09.2023

Волков А.В.

Я, Волков А.А., знаходячись на лікуванні в торакальному відділенні 24.08.2023 мені була проведена операція по видаленню частки правої легені. Хочу від усієї душі сказати велике ДЯКУЮ!!! чудовому завідуючому торакального відділення Шкарупі Д.Г. та його команді професіоналів, які оперативно підготували мене до складаної онкологічної операції. Дякую за людяність та професіоналізм високого рівня. Дякую за надану медичну допомогу, за можливість життя. 

Ще висловлюю подяку лікарю-онкологу Корчаку Дмитру Володимировичу, анестезіологу Дубовій Валентині Михайлівні та усьому медичному персоналу торакалного відділення. Дякую! Дякую! Дякую!

04.09.2023

Циткало В.П.

Дуже вдячний завідуючій клінічної лабораторії  Карпенко Л.І. та лаборанту Базилевській Г.Є. за уважне відношення до пацієнтів та добросовісне виконання свої обов’язків.

01.09.2023

Моторіна Тетяна Олександрівна

Вдячність колективу відділення щелепно-лицьової хірургії, де я знаходилась на стаціонарному лікуванні. Дякую за професіоналізм, чуйне відношення та чистоту у відділенні.

29.08.2023

Сокур Леонід Васильович та Сокур Валентина Іванівна

У мого чоловіка, Сокура Леоніда , стався інсульт…у разі чого ми потрапили на лікування до неврологічного відділення МКЛ №4, де нам надали професійну допомогу. Хочемо висловити ВЕЛИЧНЗНУ ВДЯЧНІСТЬ медичному персоналу неврологічного відділення та відділенню фізичної та реабілітаційної медицини за високий професіоналізм, уважне та чуйне відношення. 
Особливу вдячність хочемо висловити лікарю-неврологу неврологічного відділення Сидоренко Дар’ї Володимирівні за вірно поставлений діагноз та призначення ефективного лікування; лікарю-рефлексотерапевту Котлярову Юрію Дмитровичу за уважне та чуйне відношення. Медичним працівникам відділення фізичної та реабілітаційної медицини, Владі та Олександру, за професіоналізм та уважне відношення. А також генеральному директору лікарні, Наталії Олександрівні, яка очолює такий гарний колектив МКЛ №4!

31.07.2023

Сірко Алла Іванівна

 Я, Сірко Алла Іванівна, постійна пацієнтка 4 лікарні м.Дніпра, хотіла б щиро подякувати всьому мед.колективу за чуйне ставлення , підтримку в лікуванні  (виділення мені безкоштовних ліків), приємного , фахового спілкування  з лікарями, бо я вже давно постійний клієнт неврологічного відділення, де мене постійно ставлять на ноги , продовжують моє життя (низький вам уклін). Хоча зараз війна, але в лікарні роблять ремонти, палати чисті, з новими ліжками, з  новими обладнаннями по відділеннях, бо я хожу на консультації все це бачу, і відчуваю увагу і допомогу від лікарів. Ще б хотіла сказати окремо за харчування, яке дійсно прекрасне, смачне і вдосталь, не скрізь так харчують як в 4 лікарні, це великий респект керівництву.   Дякую, що ви є, що не відказуєте, а завжди йдете на зустріч нам, хворим вашим пацієнтам. В цей сумний час, це дуже дорогого коштує🥹🙏 .

25.07.2023

Ловакова О.М

    Так довелося у моєму житті, що моєї допомоги потребували знайомі та рідні, які перебували на лікуванні у міській лікарні №4. Неодноразово мені доводилося відвідувати дану лікарню. Все чим я їм могла допомогти, це здати кров, якої вони потребували. У лікарні є відділення трансфузіології, яке я відвідувала як донор багато разів на протязі декількох років. 

    Хочу відмітити те, що за останні роки умови як відділення трансфузіології так і лікарні в цілому помітно покращилися. Відвідуючи свої знайомих та родичів у відділеннях не можливо не помітити покращення стану палат, меблів, коридорів, санвузлів. Дивлячись на все це покращення, розумієш, що в даній лікарні в першу чергу піклуються про хворих, не дивлячись на тяжкі часи нашого сьогодення. Щодо забезпечення лікарськими засобами теж хочу відмітити покращення, майже всім необхідним лікарня забезпечує безкоштовно. Ві лабораторні дослідження та маніпуляції теж отримували безоплатно та швидко. Колектив лікарні доброзичливий до пацієнта та професіональний в наданні медичної допомоги.

    Якщо трапилася біда, я рекомендую 4 міську лікарню Дніпра.

Дякую всьому персоналу лікарні на чолі з генеральним директором Бут Н.О.!

20.06.2023

Каліновський О.М.

Велика подяка усьому колективу неврологічного відділення. Дозвольте Вам подякувати за чутливе відношення, за професіоналізм та якісну допомогу у лікуванні. Дякую за особливе відношення, за чуйність і великий талант

19.06.2023

Варварська О.С.

Дуже хочу виразити подяку зав. відділенням гемодіалізу Марченко Дмитру Миколайовичу за його труд, за його працю, за те, що він завжди проявить увагу пацієнту, незважаючи на його зайнятість. І ще у нього такий порядок у відділенні, якого я не зустрічала в жодній лікарні – це Правда. І хочу ще сказати про його колектив – дівчата всі ввічливі і завжди з посмішкою, а це таж немало важливо. Ще раз Дякую Дмитру Миколайовичу за його поради!!!

08.06.2023

Черепков Олександр Миколайович 

Я солдат Черепков Олександр Миколайович хочу подякувати та висловити найщиріші побажання завідуючому відділення Олександру Федоровичу та лікарю Ларисі Георгіївні та всьому колективу та персоналу за їх професійну справу, та надання якісного лікування, та за найкраще відношення, за їх людяність та дбайливість. 
Дуже вдячний.

07.06.2023

Книш Олена Миколаївна

Шановна Наталя Олександрівна! Звертаюся до Вас зі щирими словами вдячності за чудову, самовіддану працю, професійно підібраний персонал Торакального відділення - лікарів та усього персоналу. Особливу вдячність хочемо висловити від усіх пацієнтів Торакального відділення персоналу медсестер та медбратів. Весь медсестринський персонал працює самовіддано, професійно, злагоджено, на дуже високому рівні. Це люди праця яких, також, як і лікарів і в день, і вночі безцінна і дуже важлива!!! Ці люди дарують нам пацієнтам надію та радість життя, лікують не тільки наші життя, а і душі, наші серця.
Ми дуже хочемо, щоб їх праця була також помічена керівником Вашої лікарні та гідно оцінена! Ще раз Велика вдячність та низький уклін від пацієнтів.

30.05.2023

Голова ради ветеранів Верхівецької об’єднаної громади.
Крутолєвіч Володимир Володимирович 

Велика подяка колективу неврологічного відділення 4-й міській лікарні!
Під чуйним керівництвом зав. відділення Гущі Ірини Сергіївни, а також хочу подякувати керівництву лікарні за дбайливе ставлення, та за лікування військових та цивільних.
1. Бут Наталі Олександрівні 
2. Куслій Інні Григорівні 
3. Сидоренко Дарії Володимирівні 
І всьому дружному колективу лікарні. Разом до перемоги. Слава Україні!!!
Нехай біда та незгоди обходять Вас та ваші сім’ї стороною.

25.05.2023

Палагута Ірина дружина солдата та пацієнта торакального відділення Палагути Віталія

Прошу виказати подяку за високий професіоналізм, чуйне та добре відношення до мого чоловіка, який поступив до відділення з вогнепальним пораненням. Велика поляку усьому медичному персоналу та лікарям-хірургам.

23.05.2023

Бевза Л.М.

Хочу висловити свою щиру безмежну вдячність за чуйність та доброзичливість, людяність та турботливість адміністрації КНП «МКЛ №4» ДМР, а саме генеральному директору Бут Н.О. та медичному директору з хірургічної допомоги Баранову І.В. 
Безмежно вдячна турботливому, чуйному, уважному, розумному завідуючому відділенням загальної хірургії, лікарю-хірургу Терещенко С.В. за професіоналізм та надання висококваліфікованої допомоги. Дуже дякую лікуючому лікарю відділення загальної хірургії Бублій Р.В. та сестрі старшій медичній Стариковій В.О. Дякую всій команді відділення, працівникам процедурного кабінету за цілодобовий догляд, турботу, чуйність та уважність. Дякую всім за піклування, чистоту, порядок, охайність та смачну їжу. Всі молодці!

20.05.2023

в-сл. гол. сержант Андрєєв Олег Андрійович

Прошу виказати подяку за дуже сердечні прийом-відношення до пацієнта з боку персоналу та з боку завідуючої відділенням проф. захворювань Глиняній Людмилі Анатоліївні.
Хочу висловити подяку генеральному директору лікарні за таких чудових лікарів.

19.05.2023

в-сл. ст. солдат Носуленко О.В.

Прошу виказати подяку за сердечний прийом, надання медичної допомоги з боку завідуючої відділенням проф. захворювання Глиняній Людмилі Анатоліївні та мед. персоналу.

02.05.2023    

Нам’як В.Ю.

Я солдат Нам’як Віталій хочу подякувати та висловити найщиріші побажання завідуючому Олександру Федоровичу та лікарю Ларисі Георгіївні та всьому колективу і персоналу Токсикологічного відділення за їх людське ставлення, високий професіоналізм, дбайливість, завжди позитивний настрій та індивідуальний підхід до всіх аспектів.

bottom of page