top of page
Больница

Головна   >   Про нас   >   Новини

Новини

У Дніпрі відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Центральним територіальним управлінням Національної гвардії України та одним із провідних медичних закладів міста.

 

Документ закріплює багаторічну взаємодію сторін та відкриває нові можливості для розвитку партнерства у сфері медичного забезпечення, лікування та реабілітації військовослужбовців.

Участь у заході взяли начальник Центрального територіального управління Національної гвардії України полковник Denys Shleha, керівництво медичного закладу та працівники лікарні.

Під час церемонії підписання очільниця лікарні наголосила, що підтримка українських захисників є одним із пріоритетних напрямків роботи закладу.

 

«Для нашого колективу велика честь допомагати захисникам і захисницям України. Від початку повномасштабного вторгнення медичну допомогу в нашому закладі отримала значна кількість військовослужбовців Національної гвардії України. Ми й надалі робитимемо все можливе, а іноді й неможливе, щоб допомагати нашим воїнам повертатися до життя, здоров’я та своїх родин», - наголосила очільниця медичного закладу Наталя.

 

У свою чергу начальник Центрального територіального управління НГУ полковник Денис Шлега подякував медичним працівникам за їхню щоденну працю та відданість справі порятунку людських життів.

 

«Від себе особисто та від усього особового складу Центрального територіального управління Національної гвардії України висловлюю щиру вдячність колективу лікарні за професіоналізм, самовіддану працю та турботу про наших військовослужбовців. У найскладніші моменти саме медики допомагають нашим бійцям відновити здоров’я, повернутися до служби, своїх родин та повноцінного життя. Сьогоднішнє підписання меморандуму є логічним продовженням нашої багаторічної співпраці та взаємної довіри. Те, що вже довело свою ефективність на практиці, відтепер отримує міцне юридичне підґрунтя. Переконаний, що ця угода сприятиме подальшому розвитку нашої взаємодії та дозволить ще якісніше забезпечувати медичну підтримку військовослужбовців Національної гвардії України», - наголосив полковник Денис Шлега.

 

Підписаний меморандум передбачає подальше розширення співпраці у сфері медичного супроводу, лікування, реабілітації та відновлення військовослужбовців. Сторони висловили впевненість, що об'єднання зусиль сприятиме підвищенню якості медичних послуг для захисників України та стане ще одним важливим кроком у підтримці тих, хто щодня боронить державу.

Залиште відгук
про нашу лікарню
ПоганоНормально ДобреДуже добреВідмінно

Дякуємо за зворотній зв'язок! Після перевірки, Ваш відгук буде розміщенний на сторінці"Відгуки"

© 2023. Комунальне некомерційне підприємство 

"Міська клінічна лікарня №4" 

Дніпровської міської ради

bottom of page