top of page
Больница

Головна   >   Наші підрозділи  >   Відділення загальної хірургії

free-icon-surgeon-5793633_edited.png

Відділення загальної хірургії 

photo_2023-05-10_17-44-24.jpg

Терещенко Сергій Васильович

Завідувач відділенням загальної хірургії, 

лікар-хірург, лікар-онкохірург вищої категорії, кандидат медичних наук

Відділення загальної хірургії

Відділення загальної хірургії КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР створено в 2002р, у складі відділення 15 ліжок хірургічного профілю, 15 ліжок онкологічного профілю та 10 ліжок гінекологічного профілю. У відділенні працює професійна бригада хірургів, онкохірургів, онкогінекологів, що виконує різноманітні види оперативних втручань різної складності: на шлунку, печінці, стравоході, підшлунковій залозі, ободовій та прямій кишок, матці, яєчниках, молочних залозах.  Враховуючи, що в лікарні працює мультидисциплінарна команда професійних онкологів, радіологів, морфологів особливе значення надається онкохворим з дотриманням державних та міжнародних протоколів.

Відділення загальної хірургії оснащене найсучаснішим ендоскопічним обладнанням (Rubina Karl-Storz)  з технологією ICG, що дозволяє діагностувати сторожові лімфовузли  при меланомах, раку молочної залози, раку ендометрію, це дозволяє уникнути розширеної лімфаденектомії, уникнути неспроможності анастомозів, жовчопідтікання при резекція печінки та підтвердити якість лімфодесекції.

 Це обладнання  дозволяє професійно виконувати лапароскопічні оперативні втручання, оперативні втручання на порожнині матки (гістероскопія).

Працівниками відділення загальної хірургії успішно виконується весь спектр лапароскопічних операцій на органах черевного та позаочеревенного простору. Відділення загальної хірургії оснащене сучасним експертним ультразвуковим обладнанням і виконує малоінвазивні втручання такі як: трепан біопсії, дренування печінкових протоків та порожнин.

Завідує відділенням лікар-хірург, лікар-онкохірург вищої категорії, к.м.н. – Терещенко Сергій Васильович.

Колектив медичних сестер та молодший персонал очолює сестра медична старша – Старикова Вікторія Олександрівна.

Висока кваліфікація середнього та молодшого медичного персоналу створює обстановку домашнього комфорту. За тяжкими хворими в післяопераційному періоді ведеться цілодобовий нагляд, моніторинг виконання лікарських призначень.

КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР

відділення загальної хірургії, 4 поверх

м.Дніпро, ж/м Західний, вул.Ближня, 31

+38(068) 075-39-98 – сестринський пост

УЗ-дослідження різної локалізації, ГІСТЕРОСКОПІЯ: +38(067) 562-46-55 Терещенко Сергій Васильович

 

Для звернення у відділення необхідно мати електронне направлення від сімейного лікаря або спеціалістів консультативно-діагностичного відділення.

21.05.2024

С уважением и благодарностью к вам ВПО – Мариуполь

По воле судьбы через 47 лет мне пришлось встретиться с моим любимым городом, городом моей юности – Днепром. Пришлось обратиться за медицинской помощью в ГБ №4 в отделение общей хирургии. 

 

Заведует эти отделением – врач, добрейшей души человек ы врач от бога, врач у которого золотые руки, это Сергей Васильевич Терещенко.

 

Низкий поклон Вам, Сергей Васильевич, за Вашу доброту, заботу и высокий профессионализм. И вам доброго здоровья на долгие лета. 

 

От всего сердца хочется выразить огромную благодарность всему коллективу отделения за их чуткое отношение и заботу о пациентах: старшей медсестре Стариковой Виктории Александровне, Юлии Владимировне, Ольге, Анне, Ирине, Анастасии и Иване (мед. брат). 

 

Благодаря доброму отношению и хорошей работе работников кухни – Натальи и Татьяны, пациенты всегда вовремя накормлены. 

 

Благодаря честному отношению к своей работе Антонины, Елены, Татьяны, Ларисы и всех остальных, в отделении всегда чисто и уютно. 

 

Дорогие и любимые мои все-все работники отделения, спасибо всем вам за ваше добросовестное и честное отношение к своей работе и к нам! Спасибо вам за то, что я встретилась и познакомилась с вами, с такими замечательными людьми! Спасибо вам за то, что вы помогаете нам скорее выздороветь! Всем вам доброго здоровья на долгие годы и мирного неба! Оставайтесь такими же какие вы есть сейчас. 

12.05.2024

Ірина Цурбан

Хочу виразити велику та щиру подяку за високий професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів усьому колективу відділення загальної хірургії, а особливо завідувачу Терещенко Сергію Васильовичу, хірургу Терещенко Павлу Васильовичу, лікарю-анестезіологу Прокопенко Людмилі Вікторівні, а також медичним сестрам Ткаченко Ганні та Сабельниковій Юлії! Окремо хотілось би відзначити ідеальний порядок, чистоту та надзвичайно комфортні умови для перебування у відділенні. Усі лікувальні та організаційні аспекти заслуговують найвищої оцінки! Бажаю колективу міцного здоров’я та процвітання!

01.05.2024

Ніна Чернявська

Від всього серця хочу подякувати лікарні, а саме хірургічному відділенню! Відділення та палати в прекрасному стані, все комфортно та затишно. Окреме дякую завідувачу відділення Терещенко Сергію Васильовичу за професійність та золоті руки, а також щира подяка лікарю-інтерну Матвійчуку Максиму Анатолійовичу за турботу та належний догляд. Увесь персонал відділення чуйний та привітний, відношення дуже гарне. Щирі побажання і подяка кожному працівнику відділення хірургії та загалом лікарні!

08.04.2024

Федотова Любов Петрівна

Висловлюю подяку хірургу Терещенко Сергію Васильовичу – завідувачу відділенням загальної хірургії МКЛ №4 у м.Дніпро. Лікар досвідчений, доброзичливий, уважний. Лікар підіймає віру в себе пацієнтів, відновлює внутрішній стан. Всі пацієнти, які лікуються у Терещенко С.В. залишають позитивні відгуки.

26.03.2024

Федотова Любов Петрівна

Подяка завідувачу відділенню загальної хірургії Терещенко Сергію Васильовичу за проведену операцію. А також окрема подяка лікарю-онкологу Чечилю Максиму Геннадійовичу за розписане подальше лікування.

16.03.2024

Людмила Терьохіна

Низький уклін та велику подяку висловлюю відділенню загальної хірургії яку очолює найкращій лікар і завідувач Терещенко Сергій Васильович. За їх професіоналізм, чуйність і турботу. Також дякую анестезіологу Карась Роману Костянтиновичу і медсестричкам Ганні Федорівні та Олені, а також всьому медичному персоналу за їх доброзичливість і увагу. Я вас всіх ніколи не забуду! ДЯКУЮ всім вам і зичу вам миру, здоров'я і успіху у вашій нелегкій праці!!!

07.03.2024

Валентина, пенсионерка

Хочу поделиться своим впечатлением об отделении общей хирургии больницы № 4 г. Днепр. У меня был рак молочной железы. У нас в городке бывшие пациенты этой больницы оставляют номера телефонов у врачей на УЗИ на случай если с кем-то приключится беда. Мне дали номера телефонов на Школьную и больницы №4 и посоветовали не терять время. Позвонила на Школьную, врач был в отпуске и разговаривал раздраженно. Позвонила в больницу №4, добрейший голос: «Мы вас не оставим, приезжайте». Для нас, больных, доброе слово как бальзам на душу. На следующий день я уже была на приеме у заведующего отделением общей хирургии Терещенко Сергея Васильевича. Не ожидала что так бывает в наше время. В его кабинете я начала выздоравливать. Для меня имеет большое значение отношение врача к пациенту. Мало того, что это милейший человек, он организовал все так, что я в кратчайшие сроки сдала все анализы, прошла КТ. Ехала домой совершенно успокоившись, только с мыслями о выздоровлении. Назначили лечение, гормонотерапию. Пропила месяц, снова биопсия, уточнили лечение. Через полгода, уже с лучшим результатом КТ, операция. Ее делал Терещенко Павел Васильевич. Сделал так, что не было температуры и чувствовала себя почти хорошо. Познакомилась в палате с пациентами, которые пришли из других больниц с большими проблемами, но после лечения, полученного здесь, уже идут на поправку. Очень много хороших слов можно сказать о хирургах Терещенко С.В. и Терещенко П,В, анастезиологе Викторе Евгеньевиче. Высококвалифицированные, внимательные, думающие.
Медсестрички внимательные, поддержат, успокоят, ведут наблюдение за тяжелыми больными, в перевязочном кабинете бережное отношение к больным, младший обслуживающий персонал создает нам безукоризненную чистоту, комфорт, работники кухни обеспечивают трехразовым питанием - все пути к выздоровлению. Большое спасибо врачу Бублий Р.В., рядом с ним чувствуешь себя в безопасности. В процессе лечения удалили кератопапиллому. Удалял молодой врач с красивым именем Богдан. Все быстро зажило, большое спасибо. Отдельно хочу поблагодарить врача-онколога поликлиники №4 Коваль С.С. за правильное направление моему лечению.
А добрейший голос - хирург Завизион В.Ф. Он тоже тогда был в отпуске, но это не помешало ему подсказать к кому обратиться за помощью.
Я ношу в сердце благодарность к прекрасным специалистам, которые не оставляют нас в беде. Всему коллективу желаю здоровья, добра, удачи, Божьего благословения.

20.12.2023

Пацієнтка Ільясова Т.В., в минулому практичний психолог, пенсіонерка.

Висловлюю подяку колективу хірургічного відділення (завідувач Терещенко Сергій Васильович) за професійне виконання своїх обов'язків, за толерантність і емпатію, яку співробітники виявляють до нас, пацієнтів, в найтяжчі моменти нашого життя. Дуже вдячна хірургам, лікарям, медсестрам (і медбрату!) за тепло і турботу, якими вони нас оточили, дякую молодшому медичному персоналу за чистоту і комфортне перебування в відділенні, а також - працівникам кухні, які пригощали нам смачною їжею.

 

Бажаю колективу хірургічного відділення Міської лікарні №4 подальшого зростання та втілення всіх планів.

29.08.2023

Данильченко Валентина Михайлівна

Добрий день, я Данильченко Валентина Михайлівна, хочу висловити велику подяку за врятоване моє життя, за чуйність і золоті руки лікарю завідуючому відділення загальної хірургії Терещенко Сергію Васильовичу та в його особі всьому персоналу відділення. Дуже уважні і доброзичливі медсестрички та санітарочки. Велике вам всім дякую, здоров'я всім, миру і добра.

09.08.2023

Алла Нода

Від чистого серця висловлюємо щиру подяку усьому медичному персоналу відділення загальної хірургії МКЛ №4. Особлива подяка та низький уклін завідуючому Терещенко Сергію Васильовичу та лікуючому лікарю-хірургу Терещенко Павлу Васильовичу, а також анестезіологу Роману Євгенійовичу за їх професіоналізм, майстерність, увагу та чуйність протягом до та після складної операції на шлунку. Ми дуже вдячні за те, що потрапили на лікування саме до цих лікарів. Це лікарі від Бога. Низький уклін вам за унікальність під час проведення надскладної операції. Також дякуємо медичним сестрам відділення загальної хірургії Олечці та Каті - вони майстри своєї справи, які з розумінням ставляться до кожного з пацієнтів. Доброта, людяність, а головне професіоналізм – головні їх якості. Також хочеться відмітити роботу обслуговуючого персонал. 
У відділенні зроблено капітальний ремонт, у кожній палаті нові меблі, ліжка, холодильники, кондиціонери, телевізори, є мікрохвильові печі, електрочайники…чудова їдальня. Сучасні туалети, душова, де є всі пристосування у післяопераційний період, миючі та засоби особистої гігієни. У відділенні завжди чисто, затишно. Увесь медичний персонал відділення доброзичливий, відразу видно, що у відділенні є хазяїн (Терещенко С.В.). 
Також подяка реанімаційному відділенню на чолі із завідуючим Новіковим С.П. Мій чоловік там знаходився 4 доби після операції, від нього ні на хвилину не відходили дівчата-медсестрички. Низький вам уклін та велика подяка за медичну допомогу та приділену увагу.

bottom of page