top of page
Больница

Головна   >   Наші підрозділи  >   Відділення загальної хірургії

free-icon-surgeon-5793633_edited.png

Відділення загальної хірургії 

photo_2023-05-10_17-44-24.jpg

Терещенко Сергій Васильович

Завідувач відділенням загальної хірургії, 

лікар-хірург, лікар-онкохірург вищої категорії, кандидат медичних наук

Відділення загальної хірургії

Відділення загальної хірургії КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР створено в 2002р, у складі відділення 15 ліжок хірургічного профілю, 15 ліжок онкологічного профілю та 10 ліжок гінекологічного профілю. У відділенні працює професійна бригада хірургів, онкохірургів, онкогінекологів, що виконує різноманітні види оперативних втручань різної складності: на шлунку, печінці, стравоході, підшлунковій залозі, ободовій та прямій кишок, матці, яєчниках, молочних залозах.  Враховуючи, що в лікарні працює мультидисциплінарна команда професійних онкологів, радіологів, морфологів особливе значення надається онкохворим з дотриманням державних та міжнародних протоколів.

Відділення загальної хірургії оснащене найсучаснішим ендоскопічним обладнанням (Rubina Karl-Storz)  з технологією ICG, що дозволяє діагностувати сторожові лімфовузли  при меланомах, раку молочної залози, раку ендометрію, це дозволяє уникнути розширеної лімфаденектомії, уникнути неспроможності анастомозів, жовчопідтікання при резекція печінки та підтвердити якість лімфодесекції.

 Це обладнання  дозволяє професійно виконувати лапароскопічні оперативні втручання, оперативні втручання на порожнині матки (гістероскопія).

Працівниками відділення загальної хірургії успішно виконується весь спектр лапароскопічних операцій на органах черевного та позаочеревенного простору. Відділення загальної хірургії оснащене сучасним експертним ультразвуковим обладнанням і виконує малоінвазивні втручання такі як: трепан біопсії, дренування печінкових протоків та порожнин.

Завідує відділенням лікар-хірург, лікар-онкохірург вищої категорії, к.м.н. – Терещенко Сергій Васильович.

Колектив медичних сестер та молодший персонал очолює сестра медична старша – Старикова Вікторія Олександрівна.

Висока кваліфікація середнього та молодшого медичного персоналу створює обстановку домашнього комфорту. За тяжкими хворими в післяопераційному періоді ведеться цілодобовий нагляд, моніторинг виконання лікарських призначень.

КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР

відділення загальної хірургії, 4 поверх

м.Дніпро, ж/м Західний, вул.Ближня, 31

+38(068) 075-39-98 – сестринський пост

УЗ-дослідження різної локалізації, ГІСТЕРОСКОПІЯ: +38(067) 562-46-55 Терещенко Сергій Васильович

 

Для звернення у відділення необхідно мати електронне направлення від сімейного лікаря або спеціалістів консультативно-діагностичного відділення.

20.12.2023

Пацієнтка Ільясова Т.В., в минулому практичний психолог, пенсіонерка.

Висловлюю подяку колективу хірургічного відділення (завідувач Терещенко Сергій Васильович) за професійне виконання своїх обов'язків, за толерантність і емпатію, яку співробітники виявляють до нас, пацієнтів, в найтяжчі моменти нашого життя. Дуже вдячна хірургам, лікарям, медсестрам (і медбрату!) за тепло і турботу, якими вони нас оточили, дякую молодшому медичному персоналу за чистоту і комфортне перебування в відділенні, а також - працівникам кухні, які пригощали нам смачною їжею.

 

Бажаю колективу хірургічного відділення Міської лікарні №4 подальшого зростання та втілення всіх планів.

29.08.2023

Данильченко Валентина Михайлівна

Добрий день, я Данильченко Валентина Михайлівна, хочу висловити велику подяку за врятоване моє життя, за чуйність і золоті руки лікарю завідуючому відділення загальної хірургії Терещенко Сергію Васильовичу та в його особі всьому персоналу відділення. Дуже уважні і доброзичливі медсестрички та санітарочки. Велике вам всім дякую, здоров'я всім, миру і добра.

09.08.2023

Алла Нода

Від чистого серця висловлюємо щиру подяку усьому медичному персоналу відділення загальної хірургії МКЛ №4. Особлива подяка та низький уклін завідуючому Терещенко Сергію Васильовичу та лікуючому лікарю-хірургу Терещенко Павлу Васильовичу, а також анестезіологу Роману Євгенійовичу за їх професіоналізм, майстерність, увагу та чуйність протягом до та після складної операції на шлунку. Ми дуже вдячні за те, що потрапили на лікування саме до цих лікарів. Це лікарі від Бога. Низький уклін вам за унікальність під час проведення надскладної операції. Також дякуємо медичним сестрам відділення загальної хірургії Олечці та Каті - вони майстри своєї справи, які з розумінням ставляться до кожного з пацієнтів. Доброта, людяність, а головне професіоналізм – головні їх якості. Також хочеться відмітити роботу обслуговуючого персонал. 
У відділенні зроблено капітальний ремонт, у кожній палаті нові меблі, ліжка, холодильники, кондиціонери, телевізори, є мікрохвильові печі, електрочайники…чудова їдальня. Сучасні туалети, душова, де є всі пристосування у післяопераційний період, миючі та засоби особистої гігієни. У відділенні завжди чисто, затишно. Увесь медичний персонал відділення доброзичливий, відразу видно, що у відділенні є хазяїн (Терещенко С.В.). 
Також подяка реанімаційному відділенню на чолі із завідуючим Новіковим С.П. Мій чоловік там знаходився 4 доби після операції, від нього ні на хвилину не відходили дівчата-медсестрички. Низький вам уклін та велика подяка за медичну допомогу та приділену увагу.

bottom of page