top of page
Больница

Головна   >   Наші підрозділи  >   Травматологічне відділення

free-icon-injury-4657772_edited.png

Травматологічне відділення

msg723648235-157334_edited.jpg

Моргун Юрій Миколайович

Завідувач травматологічним відділенням,

лікар отопед-травматолог вищої категорії

Відділення гемодіалізної та еферентної терапії надає висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам нефрологічного профілю з термінальною нирковою недостатністю та ураженням нирок різної етіології  методом програмного гемодіалізу.

              
   На базі відділення  працюють 25 апаратів «штучна нирка» для проведення замісної терапії, а також сучасний апарат для екстракорпоральної терапії. Палати інтенсивної терапії - оснащені центральним киснепостачанням та сучасним  обладнанням.

    На на 01.01.2023р  замісну терапію методом екстракорпорального гемодіалізу отримує 94 пацієнти, мешканці  м.Дніпра та Дніпропетровської області, а також тимчасово переміщені особи зі сходу України. Тривалість одного сеансу в середньому становить 4 години. Замісну терапію пацієнт отримує впродовж всього життя або до трансплантації нирки.


               Також у відділенні надають консультативну допомогу пацієнтам з хронічною нирковою недостатністю на етапі підготовки до замісної ниркової терапії. 


                Супровід пацієнтів у відділенні гемодіалізу здійснюється командою лікарів-нефрологів  на чолі з завідуючим відділення Марченко Дмитром Миколайовичем (лікар-анестезіолог, лікар-нефролог вищої категорії). Колектив медичних сестер та молодший персонал очолює сестра медична старша – Данильченко Світланою Миколаївною. 

 

КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР 
відділення гемодіалізної та еферентної терапії, 8 поверх
м.Дніпро, ж/м Західний, вул.Ближня, 31

(056) 756-02-83 - завідувач відділенням Марченко Дмитро Миколайович


Відділення працює у дві зміни: з 6:30 до 18:00, окрім неділі.
 

bottom of page