top of page
Больница

Головна   >   Наші підрозділи  >   Травматологічне відділення

free-icon-injury-4657772_edited.png

Травматологічне відділення

msg723648235-157334_edited.jpg

Моргун Юрій Миколайович

Завідувач травматологічним відділенням,

лікар отопед-травматолог вищої категорії

Травматологічне відділення

Травматологічне відділення КНП «МКЛ №4» ДМР розгорнуто на 30 ліжок з метою забезпечення цілодобового надання спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам з травмами і захворюваннями опорно-рухового апарату.

При лікуванні пацієнтів у відділенні застосовуються сучасні методи накісткового остеосинтезу, позавогнещевий черезкістковий остеосинтез апаратами зовнішньої фіксації, остеосинтез гамма стержнями переломів проксимального сегменту стегнової кістки, ендопротезування кульшового суглобу при переломах стегнової кістки у пацієнтів похилого віку та інші.

 

КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР

травматологічне відділення, 3 поверх

м.Дніпро, ж/м Західний, вул.Ближня, 31

 

+38(097) 425-16-64 - сестринський пост

12.07.2024

Владлен Лєсков

Виражаю щиру вдячність завідуючому травматологічного відділення МОРГУНУ ЮРІЮ Миколайович який проявив професіоналізм та людяність до моєї проблеми! Маю викривлення хребта 3-4го ступеня, мені було назначене лікування в травматологічному стаціонарі. Але як з'ясувалось під час війни потрапити до травматології майже не можливе, в усіх лікарнях які мають травматологічне відділення мені відмовляли не маючі вільних місць. Не дивлячись на те що в МКЛ №4 теж поранені військові займають не тільки травматологію, а ще й не маючи вільного місця розміщуються в інших відділеннях, Юрій Миколайович знайшов можливість надати мені таке важливе для мене лікування. Під його керівництвом професійний та чуйний персонал травматології МКЛ №4, надав мені повну стаціонарну допомогу, яка принесла позитивну динаміку! ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ!

bottom of page