top of page
Больница

Головна   >   Наші підрозділи  >   Торакальне відділення

free-icon-human-lungs-3032760_edited.png

Торакальне відділення

photo_2023-11-15_11-59-38.jpg

Шкарупа Дмитро Глібович

Завідувач торакальним відділенням,

лікар-хірург онколог вищої категорії

Торакальне відділення

В 1990 році на базі КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР створено торакальне відділення, яке надає висококваліфіковану допомогу пацієнтам з захворюваннями органів грудної порожнини.

Торакальне відділення розгорнуто на 40 ліжок. Відділення з 1990 року очолював лікар-хірург онколог вищої категорії, заслужений лікар України - Шкарупа Гліб Борисович, з 2022 року лікар-хірург онколог вищої категорії - Шкарупа Дмитро Глібович. У відділенні працюють: лікар-хірург онколог вищої категорії, д.м.н. - Суховерша Олександр Анатолійович; лікар-хірург - Корчак Дмитро Володимирович; лікар-хірург онколог першої категорії - Бобров Олександр Олександрович. Колектив медичних сестер очолює старша медсестра відділення - Дудка Оксана Григорівна. 

Лікарі відділення пройшли стажування в Національному інституті раку. Фахівці відділення володіють усіма методиками надання планової та ургентної онкоторакальної хірургічної допомоги.

Торакальне відділення є сучасним та високотехнологічним відділенням. У відділенні проводиться широкий спектр неінвазивних і малоінвазивних досліджень, таких як: спіральна комп'ютерна томографія, бронхоскопія, езофагогастродуоденоскопія, трансторакальна біопсія під контролем комп'ютерного томографа та УЗД, відеоторакоскопія, медіастіноскопії, що дозволяє за короткий час встановити діагноз і зменшити час перебування пацієнта в стаціонарі. На базі  КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР існує патологоанатомічне відділення, яке виконує цитологічні, гістологічні, іммуногістологічні ультраструктурні дослідження віддалених і біопсированних пухлин.

 У торакальному відділенні ведеться різнопланова лікувальна та науково-дослідницька робота. Ми тісно співпрацюємо з кафедрою онкології Дніпропетровської державної медичної академії. На базі відділення працює доцент кафедри онкології ДДМА, к.м.н. - Завізіон Віктор Федорович. Здійснюється комплексне лікування хворих з доброякісними і злоякісними новоутвореннями молочної залози, шкіри та м'яких тканин. 


КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР 
торакальне відділення, 2 поверх
м.Дніпро, ж/м Західний, вул.Ближня, 31

+38(067) 911-19-91 - сестринський пост

10.04.2024

Кархов Богдан Сергійович

Я, Кархов Богдан Сергійович, висловлюю подяку усьому медичному персоналу торакального відділення. Всі доглядали за мною як за своєю дитиною. ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ. Дякую, що наближаєте до Перемоги. Щастя, здоров’я, сімейного благоустрою. ОБНЯВ, ПІДНЯВ, ЗАКРУТИВ)))

31.03.2023

Хочу висловити щиру подяку колективу торакального відділення!
За уважність, чуйність та небайдужість до пацієнта. За їхню працю, людяність та професіоналізм.
Хочу відмітити, та щиро подякувати лікарю-хірургу Глібу Борисовичу та Дмитру Глібовичу за відмінно проведену операцію та врятоване життя!!!
Дякую та Перемоги нам усім!!!❤️💙💛

Лоян Ірина

19.03.2024

Гайворонський Олександр Вікторович

Хочу висловити вдячність лікуючому лікарю торакального відділення Корчаку Дмитру Володимировичу за успішно проведену операцію на легені, підозра на пухлину…як добре, що вона виявилась доброякісною. А також велика вдячність усьому медичному персоналу відділення…дівчата та хлопці – ви молодці!!! УСІМ ЗДОРОВ`Я ТА ПЕРЕМОГИ!

17.03.2024

Юлія Гамзатова

Батько знаходиться на лікуванні в торакальному відділені у Корчак Дмитра Володимировича. Молодий, але дуже уважний лікар, справжній професіонал! Дуже доступно пояснює результати аналізів, та що для чого треба робити. Прислухається до побажань, його ніколи не потрібно шукати, часто заходить в палату розказати подальші дії, або надати рекомендації. Про завідуючого теж можу сказати тільки хороше: все по суті, швидко та зрозуміло. Заходить в палату мінімум два рази на день, що також дуже приємно, пацієнт не почуває себе покинутим!))) Є питання до анестезіолога, але про це потім. Завтра буде операція, після неї залишу відгук і про нього. А хірургам хочу побажати удачі і не втрачати натхнення до роботи, задоволена що попали саме до них, хлопці - молодці!!!!

bottom of page