top of page
Больница

Головна   >   Наші підрозділи  >   Торакальне відділення

free-icon-human-lungs-3032760_edited.png

Торакальне відділення

photo_2023-11-15_11-59-38.jpg

Шкарупа Дмитро Глібович

Завідувач торакальним відділенням,

лікар-хірург онколог вищої категорії

Торакальне відділення

В 1990 році на базі КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР створено торакальне відділення, яке надає висококваліфіковану допомогу пацієнтам з захворюваннями органів грудної порожнини.

Торакальне відділення розгорнуто на 40 ліжок. Відділення з 1990 року очолював лікар-хірург онколог вищої категорії, заслужений лікар України - Шкарупа Гліб Борисович, з 2022 року лікар-хірург онколог вищої категорії - Шкарупа Дмитро Глібович. У відділенні працюють: лікар-хірург онколог вищої категорії, д.м.н. - Суховерша Олександр Анатолійович; лікар-хірург - Корчак Дмитро Володимирович; лікар-хірург онколог першої категорії - Бобров Олександр Олександрович. Колектив медичних сестер очолює старша медсестра відділення - Дудка Оксана Григорівна. 

Лікарі відділення пройшли стажування в Національному інституті раку. Фахівці відділення володіють усіма методиками надання планової та ургентної онкоторакальної хірургічної допомоги.

Торакальне відділення є сучасним та високотехнологічним відділенням. У відділенні проводиться широкий спектр неінвазивних і малоінвазивних досліджень, таких як: спіральна комп'ютерна томографія, бронхоскопія, езофагогастродуоденоскопія, трансторакальна біопсія під контролем комп'ютерного томографа та УЗД, відеоторакоскопія, медіастіноскопії, що дозволяє за короткий час встановити діагноз і зменшити час перебування пацієнта в стаціонарі. На базі  КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР існує патологоанатомічне відділення, яке виконує цитологічні, гістологічні, іммуногістологічні ультраструктурні дослідження віддалених і біопсированних пухлин.

 У торакальному відділенні ведеться різнопланова лікувальна та науково-дослідницька робота. Ми тісно співпрацюємо з кафедрою онкології Дніпропетровської державної медичної академії. На базі відділення працює доцент кафедри онкології ДДМА, к.м.н. - Завізіон Віктор Федорович. Здійснюється комплексне лікування хворих з доброякісними і злоякісними новоутвореннями молочної залози, шкіри та м'яких тканин. 


КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР 
торакальне відділення, 2 поверх
м.Дніпро, ж/м Західний, вул.Ближня, 31

+38(067) 911-19-91 - сестринський пост

bottom of page