top of page
Больница

Головна   >   Наші підрозділи  >   Радіологічне відділення

free-icon-radiology-6177255_edited.png

Радіологічне відділення

photo_2023-12-27_12-21-10.jpg

Андрющенко Сергій Володимирович

Завідувач радіологічним відділенням,

лікар ультразвукової діагностики

вищої категорії

Радіологічне відділення

На базі КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР створено радіологічне відділення (1990 рік). На сьогоднішній день відділення є провідним підрозділом даного профілю в Дніпропетровській області, надає висококваліфіковану допомогу в лікуванні та діагностиці пацієнтів з онкопатологією, патологією ендокринної та репродуктивної систем.

 

Радіологічне відділення надає такі послуги як:

  1. Радіологічні дослідження (гормони щитоподібної залози, статеві та онкомаркери).

  2. Радіойодотерапія раку щитовидної залози.

  3. Лікування тиреотоксикозу при дифузно-токсичному та вузловому зобі.

  4. Системна променева терапія метастатичних уражень кісток стронцієм хлориду та самарієм оксабіфором.

  5. Ультразвукова діагностика.

  6. Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія.

  7. Сцинтіграфія кісток скелету, нирок та інших органів.

 

Завідує відділенням лікар ультразвукової діагностики вищої категорії - Андрющенко Сергій Володимирович. Медичний персонал відділення: лікар вищої категорії променевої терапії - Санчес Марія Миколаївна; лікар променевої терапії – Красєва Юлія Олександрівна; лікар-радіолог вищої категорії – Василенко Ігор Вікторович; лікар-радіолог – Василькова Ольга Олегівна; лікар ультразвукової діагностики другої категорії - Тарасенко Таміла Володимирівна; лікар ультразвукової діагностики вищої категорії - Дем’янюк Тетяна Вікторівна; сестра медична старша вищої категорії – Коротка Олена Леонідівна.

 

КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР

радіологічне відділення, підвальне приміщення

м.Дніпро, ж/м Західний, ул.Ближня, 31

 

Графік роботи: пн-пт з 08:00 до 15:00, субота з 09:00 до 11:00.

 

+38(098) 786-57-24 – сестринський пост

+38(096) 562-15-14 – реєстратура УЗД

+38(067) 591-03-90 – реєстратура радіоізотопних досліджень

05.04.2024

Шаталова Олена Михайлівна

Висловлюю свою величезну подяку відділенню ендокринології та ендокринної хірургії (в.о. завідувача відділенням Тютюнову Ігорю Віталійовичу) та радіологічному відділенню (завідуючому відділенням Андрющенко Сергію Володимировичу та лікарю-радіологу Красєвій Юлії Олександрівні) за чудове відношення до пацієнтів, за чуйність, постійний зв'язок з пацієнтами, а саме головне – за професіоналізм! ЦЕ ЛІКАРІ СВОЄЇ СПРАВИ!

 

Тютюнов Ігор Віталійович – кращий хірург-ендокринолог, на мою думку, не тільки в нашій області! Розуміючий, чуйний, з чудовим почуттям гумору. Золоті руки. Як для мне – він Цар і Бог. Вклоняюся в ноги і дякую!!!
Андрющенко Сергій Володимирович – високий професіонал у своїй справі. Красєва Юлія Олександрівна – лікар-радіолог, який дуже терпляче ставиться до пацієнтів, професіонал своєї справи. Дбає за комфорт перебування у відділенні, на будь-яке питання стосовно лікування має чітку відповідь. 

 

Бажаю усім лікарям здоров’я, благополуччя та всього самого найкращого!!! Міській лікарні №4 тільки процвітання!!! Миру нам усім та скорішої ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ! 

bottom of page