top of page
Больница

Головна   >   Наші підрозділи  >   Операційне відділення з централізованим операційним блоком

free-icon-surgeon-2855071_edited.png

Операційне відділення з централізованим операційним блоком

photo_2023-12-06_00-01-07.jpg

Василишин Олександр Володимирович

Завідувач операційним відділенням з централізованим операційним блоком,

лікар-анестезіолог вищої категорії

Операційне відділення

з централізованим операційним блоком

Операційне відділення функціонує з 1 липня 1990 року. Відразу було введено в експлуатацію 11 операційних залів: 10 на третьому на території відділення та 1 операційна у ВЕМД. Операційне відділення працює у цілодобовому режимі, виконуючи потреби дванадцяти хірургічних відділень.

 

Завідує відділенням лікар-анестезіолог вищої категорії - Василишин Олександр Володимирович. Команда професіоналів своєї справи складається з 67 медичних працівників.

 

З 2022 року відділення реорганізовано та відремонтовано - приєднано стерилізаційний відділ. Встановлена приточно-витяжна вентиляція, придбано мийно-дезінфікуючу машину та парово-формальдегідний стерилізатор фірми GETINGE, що дозволило значно покращити якість та скоротити час стерилізації інструментарію та хірургічного матеріалу. 

 

За останні три роки усі операційні зали оснащенні сучасним медичним обладнанням, а саме: операційні столи, безтіньові лампи, закуплений хірургічний інструментарій сучасних європейських виробників. Практично в кожній операційній є лапароскопічне обладнання, що дозволяє проводити малоінвазивне хірургічне втручання при широкому спектрі хірургічних патологій. Для проведення мікрохірургічних оперативних втручань відділення має сучасний мікроскоп. Також у відділенні є пересувний Ro-апарат С-арка для проведення операцій під рентгенівським контролем.

 

 

КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР

операційне відділення з централізованим операційним блоком та стерилізаційним відділом, 3 поверх

м.Дніпро, ж/м Західний, вул.Ближня, 31

bottom of page