top of page
Больница

Головна   >   Наші підрозділи  >   Нейрохірургічне відділення

free-icon-neurosurgeon-7284204_edited.png

Нейрохірургічне відділення

photo_2023-12-19_13-14-20_edited.jpg

Кирпа Ігор Юрійович

Завідувач нейрохірургічним відділенням заслужений лікар України, к.м.н.,

лікар-нейрохірург вищої категорії

Нейрохірургічне відділення

З 1 серпня 2023 року на базі лікарні відкрито нейрохірургічне відділення.

Завідує відділенням заслужений лікар України, к.м.н., лікар-нейрохірург вищої категорії – Кирпа Ігор Юрійович. Медичний персонал відділення: лікар-нейрохірург – Пойда Петро Сергійович; сестра медична старша вищої категорії – Удовенко Юлія Леонідівна; 5 медичних сестер.

 

Медична допомога надається пацієнтам з:

 • травмою периферичних нервів;

 • компресійно-ішемічні нейропатії верхніх та нижніх кінцівок;

 • гідроцефалія;

 • пацієнтам з пухлинами головного та спинного мозку;

 • вадами розвитку головного та спинного мозку;

 • дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта;

 • назальна лікворея;

 • наслідками черепно-мозкової та мінно-вибухової травми черепа  (пластика дефектів черепу);

 • геморагічним та ішемічним мозковим інсультом.

 

Нейрохірургічна операційна оснащена:

 • відеотрансляцією, що дає можливість проведення високоефективного процесу оперативного втручання;

 • сучасний операційний стіл, на якому виконуються найскладніші нейрохірургічні втручання;

 • сучасна електродриль з електротрепаном для проведення операцій на черепі і хребті;

 • системи фіксації голови для проведення нейрохірургічних втручань;

 • нейрохірургічний інструментарій.

 

Операції виконуються з використанням сучасного операційного мікроскопа, а також планується придбання ще одного надсучасного мікроскопу, що поліпшить якість проведення хірургічних втручань.

 

КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР

нейрохірургічне відділення, 6 поверх

м.Дніпро, ж/м Західний, ул.Ближня, 31

 

+38(093) 772 21 40 – пост відділення

Консультування пацієнтів: пн-пт з 09:00 до 15:00

30.05.2024

Ліповець Лариса

Я хочу висловити свою вдячність всьому колективу нейрохірургічного відділення 4-ої лікарні. Приємно вражена людяністю, відношенням до хворих. Завдяки золотим рукам Кирпи Юрія Івановича, Кирпи Ігоря Юрійовича, Пойди Петра Сергійовича, я немов народилася на світ. Відступили мої страшні болі після фахово проведеної операції. За моїми відчуттями, колектив нейрохірургічного відділення як одна велика і злагоджена родина. І до своїх пацієнтів відносяться як до своїх рідних. Завдяки доброму ставленню, турботливим і ніжним рукам медичного персоналу набагато швидше іде післяопераційне одужання. Велика вдячність прибиральницям за чистоту, яку вони підтримують у відділенні. За смачну та корисну їжу, дякую дівчатам, що її розвозять по палатах. Приємне враження від всіх працівників відділення. Дивлячись на таких людей як Ви, я розумію, що в Україні все буде добре. Слава Україні!

24.05.2024

Сніжана Маламуж

Хочу висловити велику подяку Кирпі Ігорю Юрійовичу, Пойді Петру Сергійовичу та усьому колективу Нейрохірургічного відділення клінічної лікарні №4. Спеціалістів даного відділення можу з впевненістю радити своїм близьким, знайомим та усім тим, хто читає цей коментар. Команда відділення працює як єдиний злагоджений механізм, де кожен співробітник знає свою роботу та сумлінно й професійно її виконує. Завідувач відділення Кирпа Ігор Юрійович та нейрохірург Пойда Петро Сергійович – професіонали своє справи, повірте, їм під силу операція будь-якої складності. Окремо, хочу звернути увагу на людяність даного колективу, оскільки кожному з нас так необхідно почути добре, втішне слово, щоб мати надію та вірити, що все буде добре. Дякую кожному та бажаю усім міцного здоров’я, сил, наснаги, вогника у душі та мирного неба, все буде Україна!

23.05.2024

Наталя Дробот

Дуже вдячна всьому персоналу, особливо Кирпу Юрію Івановичу за його професіоналізм, це лікар вищого рівня, лікар від Бога, завдяки йому я не стала інвалідом, весь колектив вищого рівня, все йде як по ланцюжку, усе прораховано до дрібниць, добрі, уважні, 24/7 допомога, усім дуже-дуже вдячна, бажаю усім всього самого-самого найкращого.

19.05.2024

Олена Бондаренко

Велике дякую нейрохірургу Пойді Петру Сергійовичу за операцію на кисті карпальний канал, зменшення болі відмітила одразу, зараз дуже задоволена результатом.

20.04.2024

Тетяна Шевченко

Висловлюю подяку усьому колективу нейрохірургічного відділення. Операції з трепанації черепу складні і в той же час завдяки лікарям, виявляється, що немає нічого неможливого. Велика подяка завідувачу відділення Кирпі Ігор Юрійовичу та нейрохірургу Пойді Петру Сергійовичу. Бажаю вашому колективу побільше сил та енергії. Дякую за маму.

21.03.2024

Крутоус Галина Іванівна

Дякую усьому колективу нейрохірургічного відділення за добросовісне відношення, якісне обслуговування. Колектив відділення дуже важний, компетентний та доброзичливий.

19.03.2024

Симович Р.Ф.

Хочу висловити подяку співробітникам нейрохірургічного відділення за якісну, сумлінну працю. За доброзичливість, уважне відношення до пацієнтів. Особлива подяка завідувачу відділення Кирпі Ігорю Юрійовичу.

11.12.2023

Покотиленко Ірина Миколаївна

Висловлюю велику подяку лікарям нейрохірургічного відділення Кирпі Ігорю Юрійовичу, Пойді Петру Сергійовичу, Кирпі Юрію Івановичу та усім медичним сестрам за гарно проведенні оперативні втручання з позитивним результатом, за гарний догляд та велику увагу до пацієнта.

17.11.2023

Стасенко Алла Іванівна

Хочу звернутись до Вас зі словами великої подяки за роботу колективу нейрохірургічного відділення та особисто завідуючого Кирпи Ігоря Юрійовича. 

Дуже вдячна за моє одужання та звільнення від болю, який турбував мне більше 10 років. Бажаю Вашому колективу успіхів та натхнення.

bottom of page