top of page
Больница

Головна   Про нас   >   Ми розвиваємось

Ми розвиваємось_edited_edited.png

Ми розвиваємось

МІСІЯ  КНП «МКЛ №4» ДМР

     Якісне медичне обслуговування населення в амбулаторних та стаціонарних умовах, дбайливе ставлення до комфорту пацієнта, створення у пацієнта відчуття захищеності та впевненості у позитивному результаті взаємодії та лікуванні;


     Ми довго навчаємось і сумлінно працюємо задля того, щоб кожна людина мала шанс видужати і радіти життю! Неухильно стоїмо на варті життя та здоров’я наших пацієнтів.

 

ВІЗІЯ    КНП «МКЛ №4» ДМР

      Бути відомим в Україні та Східній Європі Центром хірургії, онкохірургії, травматології, гематології, нефрології,  реабілітації, та центром лікування інсультів і інфарктів, який обирають за якість та сервіс.


      До нас їдуть клієнти з різних регіонів України завдяки потужній хірургічній, травматологічній, реабілітаційній, гематологічній   та онкологічним службам. Високий рівень клієнтського сервісу та якості медичної допомоги вирізняє нас з-поміж інших закладів. Професійність, асортимент послуг та дбайливість персоналу забезпечують нам визнання серед клієнтів та медичної спільноти як кращої команди та лікарні в регіоні.


      Наша гордість – потужний центр реабілітації , судинної реконструктивної хірургії , онкохірургії, інсультний та інфарктний центри, як пріоритетні напрямки розвитку. Медичний персонал завдяки безперервній участі у освітніх заходах є наставником для колег інших лікарень, які проходять у нас стажування, а інновації та нові методики, постійний пошук підходів та актуальних медичних послуг сприяють швидкому розвитку.
Партнери зацікавлені у співпраці з нами. Завдяки реалізованим проектам та грантам ми отримали нові можливості та технологічне оснащення, що дозволяє йти у ногу з часом.


      Професіонали хочуть до нас йти працювати завдяки комфортному середовищу, крутій ініціативній та дружній команді, можливості професійного та кар’єрного зростання, справедливій та достойній оплаті праці.
Завдяки ефективному фінансовому менеджменту у нас є достатньо можливостей для незалежного удосконалення та розвитку нашого підприємства.

НАШІ ЦІННОСТІ

-  Милосердя та доброзичливість - прагнемо допомогти кожному, хто цього потребує, залишаємось привітними та ввічливими.
-  Акуратність - ми стежимо за своїм виглядом, станом речей навколо, для нас неприпустимі безлад та бруд.
-  Результативність та відданість справі - докладаємо максимально зусиль, щоб досягнути бажаного вимірюваного результату, не зупиняємось перед труднощами.
-  Товариськість та чесність - ми будуємо щирі і дружні відносини в колективі та з клієнтами на основі довіри та взаємоповаги.
-  Інноваційність - постійно розвиваємось, впроваджуємо новітні технолог та підходи.
-  Надійність та безпека – зав
жди дотримуємось стандартів якості, засад доказової медицини, безпека пацієнтів  та персоналу для нас – понад усе.

СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ

-  Надавати якісні медичні послуги на рівні кращих європейських клінік мешканцям м.Дніпра та регіону.
-  Сформувати пакет медичних по
слуг, які будуть складатись в тому числі з інноваційних і високорентабельних послуг. Забезпечити 100% відповідність вимогам програми медичних гарантій;
-  Забезпечити максимальне використання технічного та людського потенціалу лікарні.
-  Забезпечити сталий фінансовий стан лікарні.
-  КНП « МКЛ №4» ДМР  має стати найбільш клієнтоорієнтованою лікарнею в Україні серед державних закладів.
-  Забезпечити нульову толерантність до корупції.

     Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради це заклад охорони здоров`я, який забезпечує якісну стаціонарну та амбулаторну медичну допомогу дорослому населенню на основі досягнень сучасної медичної науки та техніки, є базою для стажування та післядипломної підготовки медичних і фармацевтичних вищих закладів освіти ІІІ –ІV рівнів акредитації.


     Лікарня працює відповідно до вимог програми медичних гарантій (з 2020 року) та зареєстрована в Електронній системі охорони здоров’я.  Договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій на 2023 рік містить 24 пакети медичних послуг.


     Потужність стаціонарних відділень КНП «МКЛ №4»ДМР  становить 745 ліжок. Щороку на 745-ти ліжках лікується близько35 000 пацієнтів за рік та виконується 10 000 оперативних втручань. В амбулаторно поліклінічному відділенні консультується понад 180 000 пацієнтів за рік.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

     Якісна екстрена медична допомога. Пацієнти, що поступають у відділення екстреної медичної допомоги каретою швидкої допомоги, часто перебувають у вкрай складних станах, які можна діагностувати лише швидким та ефективним оглядом відразу кількох профільних спеціалістів. Миттєве багатопрофільне обстеження з сучасним високоточним обладнанням сьогодні дає змогу рятувати десятки життів щодня.

     Команда професіоналів. Для надання спеціалізованої медичної допомоги КНП «МКЛ№4»ДМР має кваліфікований персонал багатьох  медичних напрямків. Саме тому за останній рік кадровий резерв закладу доповнився провідними фахівцями. Тепер ми можемо надавати ще якіснішу допомогу пацієнтам кардіологічного, неврологічного, ортопедичного , психіатричного   профілів, значно розширили спектр хірургічних та лапароскопічних послуг, впровадили якісну реабілітаційну допомогу.

НОВІТНЯ ДІАГНОСТИКА

Впродовж останнього часу ми оновили обладнання для:
-   ультразвукової діагностики,
-   комп’ютерної томографії, 
-  ангіографії 
-  лабораторної діагностики
-  стерилізаційного відділення .

     В рентгенівському відділені  розміщений комп’ютерний томограф Aquilion Prime SP 160 зрізовий, який розрахований на проведення досліджень всього тіла  (судин, дихальної, центральної нервової системи, голови та шиї, хребта, кістково-суглобової системи, м’яких тканин, органів грудної, черевної порожнин та заочеревинного простору, малого тазу). Система втілює в собі останні технологічні розробки для швидкого, безшумного, вільного від вібрації сканування, отримання зображень високої якості та високої розподільчої здатності.


     В оновленому  відділенні екстреної медичної допомоги запрацював сучасний цифровий стаціонарний рентгендіагностичний комплекс CALYPSO на два робочих місця, який призначений для досліджень в режимі рентгенографії всіх зон.


     У відділені інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії з рентен- операційним блоком наприкінці 2022 року встановлено потужний ангіограф Azurion 5 фірми Philips, який позволяє виконувати діагностичні лікувальні втручання на коронарних і мозкових артеріях, артеріях всіх периферичних басейнів. В 2023р. Вже виконано 26 стентувань коронарних артерій при гострому інфаркті міокарду.


     У відділенні ортопедії та травматології  проводиться імплантування ендопротезів кульшових та колінних суглобів , впровадженні сучасні методи лікування патології хребта.


    В обласному центрі ортопедії, травматології та вертебрології за рік імплантується понад 250 ендопротезів кульшового та біля 50 ендопротезів колінних суглобів, впроваджені сучасні оперативні методи лікування патології хребта.


     Так на базі закладу продовжує розвиватись сучасне реабілітаційне відділення для пацієнтів, які відновлюються після важких поранень та інших травм, яке було створено у 2020 році.


     Для цього виконали  масштабну реконструкцію. Це дозволило відділенню приймати майже вдвічі більше пацієнтів. 
Працювати фахівцям допомагає лінійка нового якісного обладнання. Воно допомагає швидше проводити необхідні обстеження та робить процес відновлення простішим для самого пацієнта.

bottom of page