top of page
Больница

Головна   >   Наші підрозділи  >   Відділення малоінвазивної та реконструктивної урології

free-icon-surgery-822239_edited.png

Відділення малоінвазивної та реконструктивної урології

photo_2023-11-15_12-12-58.jpg

Стьопушкін Сергій Петрович

Завідувач відділенням малоінвазивної
та реконструктивної урології, лікар-уролог хірург вищої категорії

Відділення малоінвазивної та реконструктивної урології

Урологія - є однією з галузей медицини, яка спеціалізується по лікуванню захворювань органів сечовидільної системи - у жінок, і сечостатевої - у чоловіків.
 
Лікування в області урології дуже багатогранно. Здоров'я цієї системи вважається однією з найбільш життєво-важливих ланок людського організму, яке безпосередньо забезпечує підтримку гомеостазу (внутрішнього середовища організму) і дозволяє стежити за репродуктивною функцією чоловіків, прогнозуючи здоров'я майбутнього покоління.
 
Відділення малоінвазивної та реконструктивної урології КНП «Міської клінічної лікарні №4» ДМР забезпечено сучасним обладнанням (виробників провідних країн Європи), яке разом з нашими висококваліфікованими фахівцями, лікарями-урологами з багаторічним досвідом, допоможе швидко і своєчасно встановити діагноз та максимально забезпечити швидкість, ефективність та комфорт лікування відповідно до стандартів EAU (Європейської Асоціації Урологів).
Завідує відділенням лікар-уролог-хірург вищої категорії – Стьопушкін Сергій Петрович. У відділенні працюють визнані фахівці своєї справи: лікар-уролог-хірург вищої категорії – Аліфанов Ігор Дмитрович; лікар-уролог-хірург вищої категорії – Чайковський Віктор Петрович; лікар-уролог-хірург вищої категорії – Соколенко Руслан Володимирович; лікар-уролог-хірург – Бондаренко Денис Олегович. Колектив медичних сестер та молодший персонал очолює сестра медична старша – Жук Світлана Іванівна. 

Оперативні втручання проводяться як в плановому так і в ургентному порядку, практично кожен день. Двадцятирічний досвід роботи гарантує Вам надійність у вирішенні ваших проблем.
 
Принцип роботи відділення - це, в першу чергу, максимальний професіоналізм, доброзичлива атмосфера, висока довіра між лікарем та пацієнтом. Ми хочемо стати Вашим другом, який завжди прийде на допомогу в найтяжчу хвилину. Кожен лікар-уролог нашого відділення - професійний досвідчений фахівець своєї справи, що практикує різнопланові методики лікування в області урології. 

Чому пацієнти для лікування обирають наше відділення?

•  Ми виконуємо близько 1 500 оперативних втручань на рік.
•  Величезний досвід з надання допомоги урологічним хворим, вибору оптимальної тактики лікування.
•  Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
•  У нас сучасне німецьке обладнання (K. Storz), що дозволяє виконувати будь-яку урологічну операцію, в незалежності від складності.
•  Виконуємо складні операції, пов'язані з пластикою, збереженням органу, що вимагають детальних знань анатомії та тонкої хірургічної техніки.
•  Щорічно беремо участь в з'їздах та конференціях Європейської Асоціації Урологів, постійно вдосконалюємо свої знання та навики в методиках виконання сучасних оперативних втручань.
•  Виконуємо розширені радикальні оперативні втручання злоякісних новоутворень, дозволяючи пацієнтові повністю вилікуватися від грізного захворювання.
•  Тісно співпрацюємо з кафедрою онкології Дніпропетровської Державної Медичної Академії, ведемо спільну наукову та практичну роботу з клінікою пластичної та реконструктивної урології Наукового Інституту Раку.
•  Керуємося в щоденній роботі стандартами Європейської Асоціації Урологів, що дозволяє надавати адекватну сучасну допомогу з мінімальним ризиком ускладнень.

Наші лікарі-урологи пропонують Вам разом з нами боротися з хворобою, забезпечуючи максимальний комфорт Вашому здоров'ю, завдяки нашому професіоналізму та багаторічному досвіду лікування урологічних захворювань.

КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР
відділення малоінвазивної та реконструктивної терапії, 3 поверх 
м.Дніпро, ж/м Західний, вул.Ближня, 31

+38(067) 006-81-34 – запис на консультацію (реєстратура КДВ)

24.01.2024

Мільштейн Віктор Якович

Висловлюю глибоку подяку та вдячність лікарю-урологу Чайковському Віктору Петровичу, зав. відділенням малоінвазивної та реконструктивної урології Стьопушкіну Сергію Петровичу, а також всьому медичному колективу за лікування та післяопераційний догляд. Віктор Петрович та Сергій Петрович проперували мене з приводу злоякісної пухлини простати. Я пам'ятатиму і дякувати їм все життя. Здоров'я, благополуччя та миру!

bottom of page