top of page
Больница

Головна   >   Наші підрозділи  >   Хіміотерапевтичне відділення онкологічного профілю

Химиотерапия_edited.png

Хіміотерапевтичне відділення онкологічного профілю

photo_5235517537452678243_x.jpg

Мальцева Любов Олегівна

Завідувач хіміотерапевтичним відділенням онкологічного профілю,

лікар-онколог вищої категорії

Хіміотерапевтичне відділення
онкологічного профілю

Стаціонарне відділення розгорнуте на 50 ліжок, де працюють лікарі-онкологи (хіміотерапевти).

 

Завідує відділенням, лікар-онколог вищої категорії  Мальцева Любов Олегівна. У стаціонарі працюють лікарі-онкологи: Чорний Євген Олександрович, Нікодімова Галина Володимирівна, Авєрін Дмитро Ігорович.

 

Лікарі відділення мають спеціальну підготовку з діагностики та лікування раку та інших злоякісних новоутворень із застосуванням хіміотерапії, гормональної терапії, біологічної терапії (імунотерапії) та тангентної терапії. 

 

Кожний онкологічний випадок розглядається на мультидисциплінарному консиліумі. Мультидисциплінарний підхід полягає в тому, що лікар-онколог працюватиме з іншими лікарями (хірургами, радіологами, патологами тощо), щоб створити найкращий для пацієнта план лікування, включаючи його тип та стадію. 

 

ЛІКУВАННЯ СОЛІДНИХ ПУХЛИН/ЛІКУВАННЯ РАКУ/ЛІКУВАННЯ САРКОМ

  • Пухлини травної системи (порожнини роту, стравоходу, шлунку, кишки)

  • Пухлини печінки, жовчних шляхів, підшлункової залози

  • Нейроендокринні пухлини

  • Пухлини грудної залози

  • Пухлини легень та первинні пухлини грудної клітини

  • Пухлини сечовивідної системи

  • Пухлини статевих органів

  • Пухлини ендокринної системи

  • Пухлини шкіри

  • Лімфоми

 

ТАКОЖ, ОНКОПАЦІЄНТИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ЛІКУВАННЯ 
ЩОДО МЕТАСТАЗІВ У КІСТКАХ ТА ОТРИМУВАТИ ГОРМОНАЛЬНУ ТЕРАПІЮ

 

Для консультації онколога хіміотерапевтичного відділення онкологічного профілю пацієнт повинен мати при собі електронне скерування на консультацію та результати обстежень, що підтверджують онкологічне захворювання.

 

КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР
хіміотерапевтичне відділення онкологічного профілю, 9 поверх 
м.Дніпро, ж/м Західний, вул.Ближня, 31

 

096-974-20-12 – пост відділення

09.04.2024

Чорноморець Ю.О, Кривошеєва Л.І., Кисла О.Г., Тарасова А.А. 
(пацієнти палати №914)

Подяка лікарю-онкологу Чорному Євгенію Олександровичу. Велике Вам спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм. Ви чудовий лікар і ми бажаємо Вам допомогти ще багатьом людям. 
Від щирого серця бажаємо Вам завжди залишатися найкращим лікарем. Сердечно дякуємо за Вашу чуйність, надану нам допомогу і людяний підхід. 

09.04.2024

Козедуб Ю.В., Арабаджи С.В., Маркош В.В., Фортуна В.М. 
(пацієнти палати №913)

Маємо бажання висловити велику подяку лікарю-онкологу Нікодімовій Галині Володимирівні за чуйне відношення та гарне ставлення до пацієнтів. 

08.04.2024

В.В. Приходько

Хочу подякувати лікарю хіміотерапевтичного відділення - Авєріну Дмитру Ігоровичу, за високий професіоналізм, якісне лікування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Це лікар, який надає кваліфіковану допомогу. І, взагалі, хочу висловити слова вдячності МКЛ №4 за чітко налагоджену роботу і прекрасну організацію в лікуванні. З 100% довірою приступаю до наступного етапу свого лікування. Бажаю процвітання і вдячних пацієнтів!

05.04.2024

Тузенко Юлія Олександрівна

Хочу висловити величезну подяку чудовому лікарю-онкологу хіміотерапевтичного відділення онкологічного профілю Авєріну Дмитру Ігоровичу, за його чудове відношення до пацієнтів, за чуйність, за те що він завжди на зв’язку, якщо це потрібно. За гарне та професійне лікування. Дуже задоволена якістю консультацій після пройдених курсів хіміотерапії. Він чудовий спеціаліст свого діла і не жалкую, шо потрапила саме до нього на лікування, так як лікар має багато відгуків (мені рекомендували Авєріна Д.І. знайомі, які лікувались у нього, а ще читала гарні відгуки за нього). Побільше таких лікарів як Авєрін Д.І., хто питає та буде запитувати буду рекомендувати.

bottom of page