top of page
Больница

Головна   >   Наші підрозділи  >   Відділення гнійно-септичної хірургії

free-icon-plastic-surgery-5458867_edited.png

Відділення гнійно-септичної хірургії

photo_2023-05-16_19-55-38_edited.jpg

Малюк Юрій Юрійович

Завідувач відділенням гнійної-септичної хірургії, лікар хірург вищої категорії

Відділення гнійно-септичної хірургії 

    Відділення гнійно-септичної хірургії функціонує на 40 ліжок. Колектив відділення надає стаціонарну медичну допомогу мешканцям м.Дніпро та Дніпропетровської області, відділення є структурним підрозділом КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР.

    Більше 25 років у відділенні надається цілодобова екстрена висококваліфікована хірургічна допомога пацієнтам з гнійно-септичною патологією:

 •   Гнійно-запальні захворювання м'яких тканин (абсцес, флегмона, фурункул, карбункул, панарицій, гідраденіт, лімфаденіт).

 •   Доброякісні утворення шкіри в стані гнійного запалення (ліпома, атерома, фіброма, епідермальна кіста).

 •   Гнійно-запальні захворювання суглобів і суглобових сумок (артрит, бурсит).

 •   Гнійно-запальні захворювання залозистих тканин і органів (лактаційний і нелактаційний мастит, запальні кісти молочної залози при фіброзно-кістозній мастопатії).

 •   Хірургічне лікування врослого нігтя.

 •   Інфіковані опіки.

 •   Хронічні рани різного ґенезу.

 •   Хірургічні ускладнення синдрому діабетичної стопи.

 •   Остеокоригуюча хірургія. 

 •   Судинна патологія в стадії критичної ішемії, що вимагає консервативного, оперативного лікування, обумовлена цукровим діабетом та облітеруючим атеросклерозом, в тому числі із застосуванням методик балонної ангіопластики.

 •   Трофічні виразки (венозні, артеріальні).

 •   Гангрени верхніх і нижніх кінцівок.

 •   Остеомієліти довгих трубчастих кісток, грудини, ребер, хребта.

 •   Вогнепальні поранення м'яких тканин, ускладнені флегмоною.

 •   Куприкова кіста із запаленням. 

 •   Сепсис із проявами генералізованої веріфікованої хірургічної інфекції.

    Відділення гнійно-септичної хірургії у своїй діяльності використовує всі потужні лікувально-діагностичні і допоміжні підрозділи лікарні.

    Госпіталізуються у відділення пацієнти з гнійно-септичними процесами, які потребують спеціалізованого лікування, при наявності показань до оперативного втручання або складної для діагностики патології.

    У відділенні гнійно-септичної хірургії впроваджені та активно застосовуються різноманітні сучасні технології та підходи до комплексного лікування нижчезазначених нозологій:

 •      Місцева терапія високоефективними перев'язними засобами з урахуванням принципів сучасної методології лікування ран.

 •      Вакуум-терапія ран та вакуум-інстиляційна терапія ранових дефектів.

 

Завідує відділенням лікар-хірург вищої категорії - Малюк Юрій Юрійович. 

Колектив медичних сестер та молодший персонал очолює сестра медична старша Тарасюк Ганна Софронівна

КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР
відділення гнійно-септичної хірургії, 9 поверх
м.Дніпро, ж/м Західний, вул.Ближня, 31

+38(098) 412-71-45 – пост відділення

Консультативний прийом пацієнтів у відділенні не проводиться

29.08.2023

Родина Жиганових 

Я дуже задоволена результатом операції у міській клінічній лікарні №4, а саме у відділенні гнійно-септичній хірургії. Це був важливий крок для мого батька, щоб повернутися до комфортного самопочуття. Я хочу подякувати всьому персоналу відділення за їх професіоналізм, доброзичливість та підтримку від часу консультації, операції та післяопераційної підтримки. Особливо я хочу висловити свою вдячність лікарю хірургу Бєсєдіну Олександру Михайловичу, який виконав операцію. Він не тільки дуже кваліфікований фахівець, але й чудова людина, яка надала усі відповіді на мої питання як перед операцією так і після неї. Він зробив все можливе, щоб мій батько отримав найкращий результат та мінімальні ускладнення. А також неможливо відмітити його спокій, котрий розповсюджувався особисто на мене, та мого батька, що досить важливо. 
Також я хочу подякувати медсестрі Діані, яка забезпечила крутий настрій, підтримку та найкрутіші перевʼязки, дякуємо їй за те що навіть у свій вихідний день приїжджала для того щоб зробити перевʼязку, в неї дійсно золоті ручки та щире серце. Я ніколи не бачила таких скромних та чуйних медсестер.
І, звичайно, я хочу подякувати усьому медичному персоналу відділення та санітаркам за чистоту у палаті - дівчатка як бджілки. Вони були дуже привітними, турботливими. Все відділення завжди готове було допомогти моєму батькові з будь-яким питанням або проблемою. Вони створили для нього атмосферу комфорту та спокою. 
Бажаємо вам процвітання і тільки вдячних пацієнтів. Дякую за все!

bottom of page