top of page
Больница

Головна   >   Наші підрозділи  >   Відділення гнійно-септичної хірургії

free-icon-plastic-surgery-5458867_edited.png

Відділення гнійно-септичної хірургії

photo_2023-05-16_19-55-38_edited.jpg

Малюк Юрій Юрійович

Завідувач відділенням гнійної-септичної хірургії, лікар-хірург вищої категорії

Відділення гнійно-септичної хірургії 

Відділення гнійно-септичної хірургії функціонує на 40 ліжок. Колектив відділення надає стаціонарну медичну допомогу мешканцям м.Дніпро та Дніпропетровської області, відділення є структурним підрозділом КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР.

 

Більше 25 років у відділенні надається цілодобова екстрена висококваліфікована хірургічна допомога пацієнтам з гнійно-септичною патологією:

 

 •   Гнійно-запальні захворювання м'яких тканин (абсцес, флегмона, фурункул, карбункул, панарицій, гідраденіт, лімфаденіт).

 •   Доброякісні утворення шкіри в стані гнійного запалення (ліпома, атерома, фіброма, епідермальна кіста).

 •   Гнійно-запальні захворювання суглобів і суглобових сумок (артрит, бурсит).

 •   Гнійно-запальні захворювання залозистих тканин і органів (лактаційний і нелактаційний мастит, запальні кісти молочної залози при фіброзно-кістозній мастопатії).

 •   Хірургічне лікування врослого нігтя.

 •   Інфіковані опіки.

 •   Хронічні рани різного ґенезу.

 •   Хірургічні ускладнення синдрому діабетичної стопи.

 •   Остеокоригуюча хірургія. 

 •   Судинна патологія в стадії критичної ішемії, що вимагає консервативного, оперативного лікування, обумовлена цукровим діабетом та облітеруючим атеросклерозом, в тому числі із застосуванням методик балонної ангіопластики.

 •   Трофічні виразки (венозні, артеріальні).

 •   Гангрени верхніх і нижніх кінцівок.

 •   Остеомієліти довгих трубчастих кісток, грудини, ребер, хребта.

 •   Вогнепальні поранення м'яких тканин, ускладнені флегмоною.

 •   Куприкова кіста із запаленням. 

 •   Сепсис із проявами генералізованої веріфікованої хірургічної інфекції.

​​

Відділення гнійно-септичної хірургії у своїй діяльності використовує всі потужні лікувально-діагностичні і допоміжні підрозділи лікарні.

 

Госпіталізуються у відділення пацієнти з гнійно-септичними процесами, які потребують спеціалізованого лікування, при наявності показань до оперативного втручання або складної для діагностики патології.

У відділенні гнійно-септичної хірургії впроваджені та активно застосовуються різноманітні сучасні технології та підходи до комплексного лікування нижчезазначених нозологій:

 •   Місцева терапія високоефективними перев'язними засобами з урахуванням принципів сучасної методології лікування ран.

 •   Вакуум-терапія ран та вакуум-інстиляційна терапія ранових дефектів.

 

Завідує відділенням лікар-хірург вищої категорії Малюк Юрій Юрійович. Колектив медичних сестер та молодший персонал очолює сестра медична старша Тарасюк Ганна Софронівна.  
 

КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР
відділення гнійно-септичної хірургії, 9 поверх
м.Дніпро, ж/м Західний, вул.Ближня, 31

+38(098) 412-71-45 – пост відділення

Консультативний прийом пацієнтів у відділенні не проводиться.

21.03.2024

Любов Кузьмінець

Хочу подякувати лікарю Бєсєдіну О.М. за лікування хронічної виразки обох ніг. Багато років страждала від неї, і тільки з 2020 року, коли почала лікуватися у Олександра Михайловича, мені стало краще. Він чуйна людина і висококваліфікований спеціаліст.

18.01.2024

Овчаренко Валентина Павлівна

Подяка лікарю-хірургу Бєсєдіну Олександру Михайловичу. Шановний лікарю, від усієї душі дякую Вам за лікування мого сина Овчаренко В’ячеслава Анатолійовича. Ваші руки зробили Диво. Професійно прооперований. Ви лишили його пекельної болі в культі правої ноги. Ви вміло видалили пухлину, яка турбувала його два роки, відновили кровообіг в культі і вона почала вільно рухатись. Зникли болі. Яке це щастя бачити посмішку на обличчі свого сина. Ви лікар від Бога!

 

А ще, Ви дивовижна людина з красивою душею та вродою, чуйна і відповідальна, наділена Богом – добротою. Хочу Вам побажати: здоров’я, справжнього людського щастя, успіхів у праці і везіння на довгому життєвому шляху. Дякую Вам!

26.12.2023

Наталія Гладка

Хочу висловити велику подяку відділенню гнійно-септичної хірургії лікарні №4 за кваліфіковане лікування моєї мами, за їх людяний підхід. Була приємно здивована зустріти у державній клініці фахівців такого високого рівня. Це була велика вдача потрапити до рук Професіонала з великої літери, лікаря від Бога, хірурга Бесєдіна Олександра Михайловича.

 

Його знання, досвід, професіоналізм і не байдужість допомогли не тільки «ювелірно» прооперувати, а й у короткий термін поставити маму на ноги (у прямому розумінні, після ампутації 4 пальців на стопі) та запобігти ускладненням, можливим при цукровому діабеті.

 

Відновлення після операції було швидким та комфортним для мами завдяки висококваліфікованій та уважній медсестрі Долговязовій Вероніці Володимирівні, яка не тільки обробляла і перев'язувала ногу, а і постійно надихала маму та вселяла віру.

 

Дякуємо ВАМ велике та подальших професійних успіхів!

29.08.2023

Родина Жиганових 

Я дуже задоволена результатом операції у міській клінічній лікарні №4, а саме у відділенні гнійно-септичній хірургії. Це був важливий крок для мого батька, щоб повернутися до комфортного самопочуття. Я хочу подякувати всьому персоналу відділення за їх професіоналізм, доброзичливість та підтримку від часу консультації, операції та післяопераційної підтримки. Особливо я хочу висловити свою вдячність лікарю хірургу Бєсєдіну Олександру Михайловичу, який виконав операцію. Він не тільки дуже кваліфікований фахівець, але й чудова людина, яка надала усі відповіді на мої питання як перед операцією так і після неї. Він зробив все можливе, щоб мій батько отримав найкращий результат та мінімальні ускладнення. А також неможливо відмітити його спокій, котрий розповсюджувався особисто на мене, та мого батька, що досить важливо. 
Також я хочу подякувати медсестрі Діані, яка забезпечила крутий настрій, підтримку та найкрутіші перевʼязки, дякуємо їй за те що навіть у свій вихідний день приїжджала для того щоб зробити перевʼязку, в неї дійсно золоті ручки та щире серце. Я ніколи не бачила таких скромних та чуйних медсестер.
І, звичайно, я хочу подякувати усьому медичному персоналу відділення та санітаркам за чистоту у палаті - дівчатка як бджілки. Вони були дуже привітними, турботливими. Все відділення завжди готове було допомогти моєму батькові з будь-яким питанням або проблемою. Вони створили для нього атмосферу комфорту та спокою. 
Бажаємо вам процвітання і тільки вдячних пацієнтів. Дякую за все!

bottom of page