top of page
Больница

Головна   >   Про нас   >   Новини

Новини

Сьогодні ментальне здоров’я - одна з найгостріших потреб країни, яка живе у війні.

І чим довше триває війна, тим більше людей потребують не лише фізичного відновлення, а й фахової психологічної підтримки: без страху, стигми чи мовчання.

Саме про це говорили під час ІІ міжнародної науково-практичної конференції «ПОВЕРНЕННЯ. Екосистема турботи про ментальне здоров’я», яка відбулася у Києві та об’єднала фахівців з усієї України, представників держави й міжнародних експертів.

Участь у конференції взяла команда Міська клінічна лікарня 4 Дніпровської міської ради: генеральна директорка Наталя Бут, завідувачка Центром ментального здоров’я «ПОВЕРНЕННЯ» Yana Syagaylo та фахівці з психічного здоровʼя - Олена Тесля, Катерина Вініславська, Крістіна Лєсняк.

До професійної розмови долучилися Перша леді України Олена Зеленська, заступниця керівника Офіс Президента України Ірина Верещук, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, засновник проєкту Віктор Пінчук, керівниця проєктів RECOVERY та «ПОВЕРНЕННЯ» Svitlana Grytsenko.

Протягом двох днів учасники обговорювали ПТСР, бойовий стрес, наслідки полону, підтримку військових і їхніх родин, сучасні підходи до реабілітації та роль мультидисциплінарних команд у процесі відновлення.

Для нашої команди участь у конференції - чудова можливість бути частиною професійної спільноти, яка сьогодні формує нову культуру підтримки ментального здоров’я в Україні.

Дякуємо організаторам та учасникам заходу за спільну роботу.

Міністерство охорони здоров'я України

НСЗУ Національна служба здоров'я України

Координаційний центр КМУ / Mental Health UA

Тетяна Ломакіна

Наталія Гусак

Повернення

Дніпровська міська рада

Залиште відгук
про нашу лікарню
ПоганоНормально ДобреДуже добреВідмінно

Дякуємо за зворотній зв'язок! Після перевірки, Ваш відгук буде розміщенний на сторінці"Відгуки"

© 2023. Комунальне некомерційне підприємство 

"Міська клінічна лікарня №4" 

Дніпровської міської ради

bottom of page