top of page
Больница

Головна   >   Про нас   >   Новини

Новини

Не чіпати диких тварин і в разі укусу чи подряпини негайно звернутися по медичну допомогу.

 

Це загальні рекомендації, яких важливо дотримуватися як дорослим, так і дітям. Тому в межах спільної комунікаційної кампанії щодо важливості профілактики сказу World Health Organization Ukraine, Міністерство охорони здоров'я України, Держпродспоживслужба створили мультфільм для найменших. 

 

Сказ – це вірусна, смертельна інфекція, розвитку якої у людини можна запобігти, якщо своєчасно провести вакцинацію. Людям вірус сказу зазвичай передається під час укусу заражених тварин, при чому у більшості випадків джерело інфікування – собаки та коти (як безпритульні, так і не вакциновані домашні). Вакцинацію тварин проводять фахівці ветеринарної медицини Держпродспоживслужби. 

 

 У системі охорони здоров’я на рівні медзакладів кожної області визначені центри антирабічної допомоги (https://bit.ly/3UIxDaU): вони забезпечені вакцинами, лікарі центрів надають медичну допомогу пацієнтам, які звертаються в разі укусів, подряпин, ослинень тваринами; проводять первинну обробку; призначають та проводять курс антирабічних щеплень в разі необхідності.

 

Бережіть себе та своє здоров’я!

https://fb.watch/s5EE2k6vix/ 

bottom of page