top of page
Больница

Головна   >   Про нас   >   Новини

Новини

«Ми прагнемо сформувати пул комунальних медичних закладів, які надають якісну реабілітаційну допомогу, застосовуючи міжнародні стандарти та доказові практики. Міська клінічна лікарня №4 м.Дніпро - це приклад такого медзакладу» - зазначила заступниця голови НСЗУ Ірина Кондратова під час візиту до Дніпра.

 

Міська клінічна лікарня №4 м.Дніпро - багатопрофільний медичний заклад, але під час повномасштабної війни став ще й опорним у лікуванні та реабілітації поранених. Крім сучасного професійного обладнання у відділенні максимально врахована інклюзивність та безбар’єрність для пацієнтів, створені умови для психологічної реабілітації, максимальної соціалізації та повернення до звичайного життя, комфортні умови для персоналу та відвідувачів.

 

«Ми вирішили ризикнути. Хоча те, що тоді представляла реабілітація у нашому закладі - це «привіт» з минулого. Формувати реабілітацію було вирішено не тільки з ремонту відділення. Але й - з команди. Починали три лікарі - а зараз у відділенні працює вже понад сорок фахівців! Я думаю, це багато про що говорить», - каже Наталя Бут, генеральна директорка КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР.

 

«Ми побачили сьогодні дуже гарний приклад організації комплексної реабілітаційної послуги як амбулаторної, так і стаціонарної в межах програми медичних гарантій саме в комунальному закладі. Заклад має потужні мультидисциплінарні команди, доказові практики, став базою навчання та впровадження міжнародних стандартів, залучає фандрейзингові та грантові проєкти. Тут не лише гарні ремонти, прекрасне обладнання - тут панує повага та любов до пацієнтів та колег. Ми побачили в кожному відділенні велику кількість дуже молодих лікарів, які навчаються та самовіддано працюють. Тому цю історію треба масштабувати, чим ми і плануємо зайнятися в найближчі місяці», - резюмувала Ірина Кондратова.

 

Детальніше на сайті НСЗУ: http://surl.li/okpgl

https://www.facebook.com/nszu.ukr

bottom of page