top of page
Пустой проход в больнице

Новини лікарні

ТОРАКАЛЬНА ХІРУРГІЯ МАЙБУТНЬОГО

ТОРАКАЛЬНА ХІРУРГІЯ МАЙБУТНЬОГО в КНП «МКЛ №4» ДМР

Щорічно в онкоторакальному центрі на базі КНП «МКЛ №4» ДМР обстежується та проходять хірургічне лікування близько 2тис. мешканців м.Дніпро та області. Насамперед допомога надається пацієнтам з онкологічною патологією (злоякісними пухлинами легень, органів межистіння, молочних залоз, стравоходу, лімфопроліферативними захворюваннями, метастатичними ураженнями плеври та легень).

Оперативні втручання у пацієнтів онкоторакального профілю відносяться до категорії вищої складності. Під час операцій використовується високоякісне технологічне  обладнання.

Покращення результатів обстеження та лікування пацієнтів в КНП «МКЛ №4» ДМР шляхом забезпечення універсальною системою IMAGE 1s Full HD, що допоможе лікарям проводити операції та надавати якісну діагностику.

Суть проекту полягає в придбанні високотехнологічного обладнання, з допомогою якого зменшиться кількість травм під час операцій та поліпшиться якість диференціальної діагностики пухлин грудної порожнини.

Щиро дякуємо міському голові Борису Філатову, Департаменту інноваційного розвитку, Департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради та всім мешканцям м.Дніпро, які активно голосували за наш проект.

bottom of page